Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiatal srác vagyok és kipróbál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal srác vagyok és kipróbálnám milyen szopni, hogy keressek hozzám hasonló partnert?

Figyelt kérdés
A társkereső oldalak nem érnek szerintem semmit, személyesen ilyen témában ismeredni nem könnyű, ha bisex párral próbálnám ki azt még nehezebb találni szerintem.
2017. júl. 3. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Bingbingbing, osztom a kivancsisagod:)
2017. júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire fiatal, és merre laksz? Írj privatot 😉
2017. júl. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt már ilyenben részem egyszer, és csinálnám még szívesen, szóval aki korombeli és benne lenne az nyugodtan írhat:)

21F, Bp.

2017. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én benne lennék 10f kecskemét
2017. júl. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel sokan vagyunk így de még se lehet találni partnert rá
2017. júl. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer én is szeretném kipróbálni, hogy milyen lehet élvezésig szopni egy farkat és lenyelni.
2017. júl. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Biszexként én is sok mindent kipróbálnék. Kezdőként nem akarok egyéjszakást egy nállam sokkal tapasztaltabb fiúval aki valószínűleg csak megpróbálna kihasználni.

Éppen ezért a kérdezőhöz hasonlóan nem szeretnék társkereső oldalakon ismerkedni. Szerintem úgy a legjobb ha 1-2 hónapon át beszélgetsz valakivel és csak utána adod meg a privát adataidat... Ezzel ki tudod szűrni azokat akik csak dugni akarnak.

Egy nyílvános helyen való találkozás után ha kölcsönös a szimpátia bármi megtörténhet amit akartok.

Én ilyen partnert keresek, talán ez a legbiztosabb formája a normálisabbat kiszűrésére.

19/F

2017. júl. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
engem is érdekel a szopás téma bár inkább csak gondolatba, eddig csak lányokkal volt
2017. júl. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
30 f vagyok. probaljuk ki,irjatok :D
2017. júl. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyer Szolnokra, itt a segitség.
2017. aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!