Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Aki élvezi, az férfiként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki élvezi, az férfiként miért szeret egy másik férfit orálisan kényeztetni? Mi az, ami a számára vonzó? Lajos

Figyelt kérdés
2017. júl. 4. 08:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Egy igényesen ápolt, erőtől duzzadó nemi szerv látványa önmagában is izgató. Hát még ha az ember közelebb is kerülhet hozzá és érezheti annak minden rezdülését, amint maga is hozzá segít a keményedéséhez. És izgató, hogy a mind magunkra, mind a partnerre milyen különös hatást, érzést gyakorol, ha az ember a szájába veszi az ágaskodó hímtagot.
2017. júl. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,de egyszer bekaphatnà egy pasi!
2017. júl. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos még nem volt benne részem, de izgat már csak maga a gondolata.

20f kecskemét

2017. júl. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1- es :) oly ritkán olvasható egy a kérdésre felelö jól fogalmazott és alapos válasz:)

A leírásod képletes és izgató is. Az embernek megjön a kedve egy általad szépen leírt farok orális kényeztetéséhez. :)

Lajos

2017. júl. 4. 16:54
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Még soha nem próbáltam ki. Hetero vagyok, de egyszer kipróbálnám milyen lehet
2017. júl. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én élvezem, tényleg szeretek szopni!

Izgat, hogy a számba vehetem, hogy attól "lesz nagyobb", amit csinálok vele.

Biztos van bennem egy jó adag "sub" hajlam, de szeretek csak úgy odatérdelni valaki elé és "bólogatni" rajta. :D

Azt pedig különösen tetszik, ha az illető elélvez, bele a számba, esetleg az arcomra, és ez attól van, hogy én "örömet okoztam" neki!

2017. júl. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

#6, én még siha bem csináltam, mert hetero vagyok, viszont engem is a szopás gondolata izgat. Sub hajlam lehet bennem is van, mert az izgat, hogy egy nagy termetű férfi megfogja a fejem és úgy irányítson, jó mélyen tövig a torkomba és miután elélvezett és lenyeltem, utána felnézzek rá... milyen íze van? Milyen amikor lüktet melegen a szádban?

Ami fura és érdekes, hogy hetero vagyok, szeretem a lányokat dugni, de úgy, hogy alul vagyok és lovagolnak. Myalni is szeretek, ha a fejemre ülnek, viszont nem élvezem ha engem szopnak. Teljesen közömbös. Kivéve a 69, azt nagyon szeretem. Mindjuk lányokból is a magas, combosabb erős alkatút szeretem, aki határozott és irányít.

2017. júl. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom jól megfogalmazni de amikor a másik arcára nézel közbe és azt látod hogy élvezi az indpiráló tud lenni
2017. júl. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a legizgalmasabb amikor előszőr megfogod és a kezedben elkezd duzzadni. Majd szépen lassan lehúzod a nadrágot és elkezdet verni és közben 1-2x megnyalod. Amikor már mindketten kőkemények vagytok beveszed a szádba, enyhén vákumot csinálni cuppanásig szopod.

Eközben elkzedet szépen lassan visszahúzni a bőrt.


Szünet tartásként elkezdet nyalogatni a heréit majd vissza térsz a farokra és a végén lenyelsz mindent. :D


Ezt sokan vonzónak találják. Persze ezen kívűl sok fajta technikával neki lehet állni.

17/F

2017. júl. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jó lehet. Kipróbálnám :)
2017. júl. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!