Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bised férfi vagyok. A gond a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bised férfi vagyok. A gond a következő, ha nővel vagyok olyan mintha korai magömlesem lenne, ha férfivel akkor egész sokáig birom. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés

2017. júl. 9. 14:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Bised-az bisex akart lenni.
2017. júl. 9. 14:20
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a nők társaságát jobban élvezed, vonzóbbnak találod őket egy-egy szeretkezés alkalmával? Értem én, hogy a férfiakhoz is vonzódsz, de lehet, hogy a női test valami okból kifolyólag mégis jobban lázba hoz, vagy azok a dolgok, amiket egy nővel tudsz csinálni. :) /L
2017. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Spiritrobber ***** válasza:
100%
Én is erre tudok gondolni mint a fölöttem szóló hölgy, egyszerűen a nők jobban izgatnak... lehet, hogy nem tudatosan van mindez de ez tűnik a legkézenfekvőbbnek.
2017. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen alapvetően a nők jobban tetszenek.
2017. júl. 9. 16:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy jobban izgatnak a nők, ahogyan írták is előttem, vagy valamiért zavarban lehetsz a pasiknál és emiatt nehezebben élvezel.
2017. júl. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan biszex lehetsz, akinek a nők jönnek be jobban, és ha pasival vagy zavar a "másságod". Ezért lehet az, hogy nehezebben mész el, ha pasival szexelsz.
2017. júl. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!