Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a teendő ha egy eddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ha egy eddig egesz életében homoszexuálisnak vélt férfi egyszer csak szerelmet vall?

Figyelt kérdés

En 22 éves vagyok, a srác pedig 30. Soha nem volt meg nővel, elmondása szerint soha nem is érzett meg igy sem no sem ferfi iránt. Soha nem volt meg parkapcsolata egyik féllel sem, csak Kissebb kalandok férfiakkal.

Na most... három hónapja ismerjük egymást közös baráti tarsasagon keresztül, es egy hete bevallotta hogy érzései vannak... de össze van zavarodva.

Működhet ez valaha? Azóta nem nagyon hoztuk fel a témát, mert mondtam akkor, hogy időre van szüksége, de szinte mindennap találkozunk es bennem mar kialakult egy nagyobb mértékű vonzalom..

mit kellene tennem? Erőltetni sem akarom, annyiban se hagyni... es ilyen helyzetben meg sohasem voltam, nem tudom kezelni.

Köszönöm előre is a normális válaszokat!



2017. márc. 31. 03:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne zarkozz el a dologtol,lehet ez lesz az igazi
2017. márc. 31. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Neked kell eldöntened: Mennyire kedveled az illetőt? Magadnak akarod őt? Egy full hetero pasival sincs garancia semmire, szóval ha bejön az illető, merj kockáztatni szerintem.
2017. márc. 31. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Most légy okos Domokos! Hiába az a kategória, ami, a szövegből nem derül ki, hogy férfi vagy nő a 22 éves. Meg mi az, hogy "homoszexuálisnak vélt". Vélekedni lehet sokféleképpen, de az még nem tény, abból nem lehet kiindulni, vélekedésre nem lehet alapozni.
2017. márc. 31. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Most te férfi vagy nő vagy?
2017. márc. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Bocs a hiányos fogalmazásert... ugy vezette fel az egészet, hogy egesz életében meleg volt, es most minden megváltozott...

egyébként mar mindegy... azóta volt egy buli, rendesen beittunk es sor került pár dologra... es azt mondta, hogy nagyon szeretne velem lenni, de képtelen...

szóval veszett az ugy..

2017. ápr. 4. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!