Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk, lányok mennyire jön be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok mennyire jön be nektek a ki kötözős szex?

Figyelt kérdés
L/18

2017. júl. 10. 15:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
97%

Gyerekek, tanuljunk már meg magyarul végre! A "kikötöz" szó nem elváló ige, egybe írandó. Nem "ki kitözős", hanem "kikötözős".


De a kérdésre válaszolva: számomra kimondottan izgalmas téma a BDSM, ezen belül is a bondage szituációk. Kevés izgatóbb dolgot tudok elképzelni, mint egy csinos, vékony derekú, izmos combú lányt, aki pl. magas tartásba kötött kezekkel áll előttem lábujjhegyen, meztelenül, kiszolgáltatva, vagy éppen X alakban, és izgalomtól zihálva várja, mit fogok csinálni vele. Szerencsére volt részem ilyen élményekben.

2017. júl. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
91%

Én is nagyon kedvelem! És akkor van rendesen "kiképzés" alázás! Arcra pisilés, köpködés, játszadozás a himbilimbivel.

40/F

2017. júl. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én mind a 2 oldalt kipróbálnám. Szerinte izgalmas lehet normális partnerrel.
2017. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Normális partnerrel, akivel elötte tisztázzuk, hogy meddig lehet elmenni, oda, vissza érdekelne.
2017. júl. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Oda-vissza engem is érdekelne, de csakis lánnyal.

A jó hírem, hogy éppen meghívtak egy ilyen kötözős-bemutató, shibari buliba. A rossz az, egyelőre legalábbis, hogy nincs kivel elmennem.

2017. júl. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%
Én nagyon szeretném már átélni végre egyszer, hogy milyen lenne tehetetlenül, meztelenül kikötözve lenni, esélytelenül próbálkozva szabadulni, közben rákényszerülve tűrni bármi is történik a testemmel...bár lenne már partnerem rá :) 24/F
2017. júl. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%
Én és a barátnőm is imádjuk. Jobban szeretem, ha engem kötöz meg a barátnőm. Az elnyomásosdi a kedvencünk, annak mindent teljesítenie kell amit a másik kér, természetesen megkötözve. Engem egyszer megbilincselt és megkért, hogy orálisan elégítsem ki, jobban élveztem, mint ő. Én is szeretem kikötözni őt, de mindenről kérdezd meg a másikat, hogy jól esik-e neki. Mi is így csináljuk és élvezzük. Kikoldozni sose felejsd el, engem egy egész estén át megkötözve hagyott és úgy aludtunk el, nem volt kényelmes, de izgató volt. Ha megfogadod a tanácsaimat, akkor nagyon fogod élvezni. 16/F Tudom fiatal vagyok, de attól még nekem se tíltott a szex.
2017. júl. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kioldozni* előző vagyok.
2017. júl. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Izgalmas
2017. aug. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nagyon jó játék és mindkét oldalt kipróbálnám ha lenne hozzá partnerem!
2017. aug. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!