Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kondis/gyúrós srácok, van aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kondis/gyúrós srácok, van aki rendszeresen recskézik a kondiban?

Figyelt kérdés

Akár egymásnak is az öltözőben, vagy a zuhanyzóban?

23/f



2017. júl. 16. 00:52
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Régi álmom, de még nem találtam megfelelő partnert rá. A legtöbb meleg/biszex akivel szórakoztam mind vékony kis termetű volt akin látszott, hogy szándékosan elkerüli a konditermet. :D

19/F

2017. júl. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi? De én pont, hogy kondin belül gondoltam a dolgot, ezt minek írtad? Nem értem.
2017. júl. 16. 00:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyakra fordulok meg a konditeremben (heti 4x). Az egymásnak kiverésre mondtam, hogy régi álmom egy jó edzés után, de még nem találtam rá partnert, mert a legtöbb meleg akivel szólazotam nem jár oda.... ezen mit nem lehet érteni?
2017. júl. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A zuhanyzoban mindig kiverem...
2017. júl. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Én is a kondin belül gondoltam.
2017. júl. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem mert a koxtol nem all fel nekik a bre
2017. júl. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

mivel nem arra gyurnak igy kimegy a vér belőle és pisiléskor is elég megtalálni a végét nemhogy recskára

ne is várj jo választ

mióta gyúrok nekem is kisseb lett és nem is áll fel rendesen csajom is elhagyott de nem csak velem van ez igy, mással is

2017. júl. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajna nem vok gyúrós srác, így nincs ilyen storym. De vicces, hogy tök vékony vagyok és aktív és mégis több izmos srácot dugtam már :D
2017. júl. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hjajaj, és még ha csak recskéznének ... láttam már pár dolgot, és nem semmi, ami ezeken a helyeken folyik olykor. és igen, az meg a legpoénosabb, amikor az 50 kilós csávó dugja a 200 kilós kigyárt állatot :) és pedig sok ilyen van
2017. júl. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!