Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Veled előfordult már, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veled előfordult már, hogy uszodába, vagy konditerembe amikor egy srác zuhanyozni ment utána mentél, és megnézted, vagy te is zuhanyozni kezdtél? 22F

Figyelt kérdés

2017. júl. 16. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Előfordult - uszodában.
2017. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

volt h utánamentem elmentem a zuhanyzó előtt ahol állt majd beálltam én is zuhanyozni

ez strandon volt

2017. júl. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt strandon🙂
2017. júl. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utána mi történt? Hány éves vagy?
2017. júl. 16. 18:50
 5/8 Horus magnus est ***** válasza:
Munkahelyemen minden nap megtörténik, olyan 10-15 pasi zuhanyzik egyszerre, de soha semmi nem történt
2017. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Volt olyan is, de én inkább hosszan zuhanyozok edzés után :D

Volt már hogy nem tudtam eldönteni jól karban tartott srácról, csak a haverja miatt volt visszafogott, mert mintha nézelődött volna ő is meg mintha úgyis mosta volna magát. :D

21F

2017. júl. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Természetesen sokszor zuhanyoztam uszodában, együtt 5-6 sráccal. Azért megyünk a zuhanyzóba ! Ebben mi a kérdés ?

Hogy láttam-e álló farkat, vagy az enyém állt-e, ? Igen, előfordult ez is-az is !

2017. okt. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
olyan volt már hogy utánam jöttek
2019. okt. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!