Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha elélvez a srác, utána már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elélvez a srác, utána már nem áll fel neki ugye?

Figyelt kérdés
2015. dec. 14. 00:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Embere válogatja.
2015. dec. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Fel állhat..de rá mondjuk pár percre..lesz megint ugyan olyan kemény.
2015. dec. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem például de... :D
2015. dec. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem az a trükk, hogy feláll-e rögtön utána. Hanem, hogy le sem konyul...
2015. dec. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Evyénfüggő dolog. Nekem pl. feláll élvezés után is.
2015. dec. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

ja úgy értettem, hogy ha le sem konyul,akkor nem élvezett el igaz?:D

(megkérdezhettem volna tőle is ezt, tudom :DDD)

2015. dec. 14. 00:14
 7/13 anonim ***** válasza:
Általában lekonyul, ha elélvezett, ez tény, de kis önuralommal kiküszöbölhető.
2015. dec. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nézd. Kérdező.

Sokszor van úgy, ha elélvezek, nem konyul le rögtön, és képes vagyok egyből 2. menetre. Van mikor elélvezek, de még akkor is áll néhány percig, viszont néha eléggé érzékeny a makkom, és nem lenne kellemes egyből folytatni. van mikor, elég hamar lekonyul élvezés után, és kell neki 2-3 perc hogy, megint top-on legyen.

Egyén és helyzetfüggő.

2015. dec. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Multiorgazmusos technikával simán lehetséges: nem történik ejakuláció, de van orgazmus. Ebben az esetben a pénisz erektált marad, a mag benn marad és folytathatja a férfi. Mondjuk kicsi az esély, hogy akivel szexeltél, az ismeri a technikát. Amúgy a másik esetben is van rá esély, hogy tudja folytatni de szerintem élvezés után mindig lelankad, legalább egy picit. Rögtön folytatni kellemetlen vagy fájdalmas is lehet (de ez sem törvényszerű).
2015. dec. 14. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez nem úgy megy, hogy ellövünk és már lankad is. Utána még merev, mert idő kell, míg a vér távozik a cerkából. De innentől embere válogatja. Van aki miután elélvezett annyira érdeklődését veszíti a szex irányában, hogy nem foglalkozik vele és le fog lankadni így is úgy is. Van aki csak túlérzékennyé válik és nem izgatható, de van akit lehet izgatni tovább és akkor nem fog lelankadni, és tudja folytatni.
2015. dec. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!