Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Justin Bieber/Kanye West féle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Justin Bieber/Kanye West féle bundás farok nagyon bejön, itthon miért divat még mindig leszedni?

Figyelt kérdés

Nagyon felizgatnak az olyan srácok akiknek jó szőrös a farkuk tövében lévő rész, pl mint a netre kikerült képek alapján Biebernek, ill. West-nek.

23/f



2017. júl. 17. 06:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én pl nem vágom a szőrt és tök sok srác el van tőle ájulva. Más meg egyből offol ha mondom, hogy szőrös. Azért persze igazítani szoktam, hogy ne dzsumbi legyen, de azért szőrösen hagyom.
2017. júl. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a férfi dzsungel, szerintem sokkal izgatobb látványra is meg szopni is.
2017. júl. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem bundás és nem erdekel ha beszólnak miatta
2017. szept. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én pasim szerencsére úgy hagyta, nekem csak úgy tetszik.
2020. márc. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!