Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehetséges, hogy egy biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy biszex pasi fiút válasszon?

Figyelt kérdés

Adott egy biszex pasi, az érdekelne, hogy mennyi az esélye, hogy a pasi fiút válasszon társnak, barátnő helyett?

Van esetleg valakinek-e téren tapasztalata?

Mivel lehet egy bi pasit megfogni? ötletek, javaslatok?



2017. júl. 25. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Már nem azért, de a kérdező szerintem férfi úgyhogy nem kell hímtagot növesztenie.:-) Amúgy ritka az a bi pasi aki férfival akar komoly kapcsolatot. Bár most én így érzek egyre jobban. 30/ffi
2017. júl. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy ilyen esetről hallottam már, szerintem ez olyankor van, amikor az illető vagy túl sokat csalódik a másik nemben, pl. úgy érzi egy másik férfival jobban, könnyebben megérteti magát, vagy olyankor amikor úgy bi az ember, hogy mindkét nem érdekli, de a férfiak érdeklik jobban, de a csajokkal sem veti meg a szexet. Ugye itt megfordul a dolog, mert a bi embereknél fordítva van általában, a társadalmi nyomás miatt vagy egyéb okok miatt, pl gyereket akar, stb, a sajok érdeklik de a pasikat se rúgja ki az ágyból. Szerintem ha az illetőnek pl. fontos hogy legyen gyereke, akkor baromi nehezen fogod rávenni egy "homo" kapcsolatra, de pl. ha azt látná, hogy "nincs másik olyan ember a földön, akivel olyan jól megértenétek egymást, mint veled" akkor lehet, hogy van esélyed. Nekem van egy heteró barátom, akivel szinte testvérként vagyunk, és egyszer megmondta nekem, hogy ha lenne nő olyanban, mint én, vagy én nő lennék, akkor engem választana párjának. Kár, mert amúgy fülig szerelmes vagyok belé, de ő heteró :-( bár néha úgy érzem, hogy csalódott napjain, még el is tudnám érni, hogy bebizonyítsam neki, hogy én vagyok az akit mellé rendeltek társnak :-)
2017. júl. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"egyszer megmondta nekem, hogy ha lenne nő olyanban, mint én, vagy én nő lennék, akkor engem választana párjának."

Nekem amúgy ez baromira fura. Ha csupán barátként tekint rád teljes mértékben, mégis hogy fogalmazódhat meg benne ilyesmi? Hogyan képes elképzelni magát melletted társként, még ha csak elméleti síkon is? Simán meg merem kockáztatni, hogy érez ő is valamit, csak rohadtul nem akar magára úgy gondolni, mint nem-heteróra. Tapasztalatból beszélek.:D


Válaszolva a kérdésre, szerintem igenis választhat párjául férfit egy biszex férfi, de tény, hogy sok esetben egy már eleve elmélyült kötelék kell hozzá, áldozatkészség, egymás előtérbe helyezése, illetve az, hogy mindkét fél megtanulja maximálisan leszarni a társadalom véleményét.

2017. júl. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges, csak szerintem nem gyakori.


Mondjuk szerintem kell ehhez egy eléggé nyitott hozzáállás mert 1.) amit már említettek előttem, nyilván nem könnyű szembemenni a társadalmi elvárásokkal pláne ha van választási lehetőségem 2.) lehet csak én tapasztaltam ezt, nem akarok általánosítani, de a melegek egy része nehezen érti meg hogy mindkét nem érdekel (ettől még a monogám párkapcsolat híve vagyok) és féltékenykednek/undorodnak/lenéznek 3.) képesnek kell lenni hozzá nagyon nagyon szeretni valakit, mert önmagában a szex miatt nem érné meg komoly kapcsolatot fenntartani hiszen szexelni kapcsolat nélkül is lehet.


Szóval szerintem ne add fel, hajrá, szurkolok! :)


21/f/bi 2 éve boldog párkapcsolatban egy férfival

2017. júl. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!