Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van arra esély, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra esély, hogy egy gyönyörű lány akinél több 100 pasi is próbálkozna, több 100 pasinak is tetszik, az egy egyszerű embert válasszon?

Figyelt kérdés

Jó tudom mindenkinek más a szép csak a környezetemből indulok most ki, ott ez a lány tényleg nagyon gyönyörű az arca a teste, és még kedves is, és nagyon sokan próbálkoznak nála illetve ugye szeretnék őt.

Ergo bőven válogathat a jelentkezők közül.

És még dolgozik is a hölgy normálisan.


Szóval mennyi esély van arra, hogy egy átlag keresetű férfit válasszon, aki lehet h sportos izmos, de nem a legjobbképűbb fazon, nem csúnya egyáltalán de nem jóképű.

Szóval a jelentkezők közül vannak sokkal jobbak.

24/f


2015. júl. 8. 16:47
1 2
 1/16 Mumusan ***** válasza:
Minden lehetséges. Légy bátor, és szerezd meg!
2015. júl. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha én is a környezetemben élőket veszem szemügyre, akkor azt tudom mondani , hogy 18-ból 1 faszinak összejön egy ilyen.

A többi gyönyörű extra csajszi aki tényleg ahogy írtad eljár minden nap dolgozni és kedves is ésatöbbi, annak mind jóképű gazdag pasija van,.


Szóval az esélyed 1:18-hoz.

2015. júl. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem lehet megjósolni előre.

1 próbát megér vagy összejön vagy nem. Nincs más lehetőség :)

2015. júl. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Te próbálj meg más lenni mint a többi 99 és akkor felfigyel rád.

Az ilyen nőkért küzdeni kell ;)

2015. júl. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Borzalmasan kicsi. Ha azt vesszük, hogy több száz férfiról van szó (de legyen csak 100 esélyes), akkor elviekben a te esélyed 1 aránylik a 100-hoz lenne. Viszont mivel egyszerű életvitelű, nem kiugróan exkluzív, teljesen hétköznapias, átlagos srác vagy, így ezt az arányt oszd még el durván tízzel, így nagyjából 1 aránylik az 1000-hez az esélyed, ami nagyjából a semmivel egyenlő. Van így is sanszod, csak azon gondolkodj el, hogy megéri-e tepernie egy olyan nőért, aki nagy valószínűséggel nálad jobbat választana.
2015. júl. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Jav.: teperned*
2015. júl. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nyilván nem indulsz az élmezőnyből, de ha nem próbálsz meg győzni akkor nyilván esélytelen.

1 próbát tehetsz azért. Fifti fifti

2015. júl. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

En megkaptam magamnak egy ilyen lanyt, es a felesegem is lett...viszont a mai napig rendszeresen megkapjuk (atl. A hatunk mogott) h ilyem bombazo, gyonyoru nonek hogy lehet ilyen pasija mint én..

Es igazuk van, mert a felesegem az egyik legjobb no a varosban, en viszont messze nem vagyok jo pasi, alig vesznek észre a nok az utcan, a felesegem utan pedig magas, sportos, kigyurt, jokepu pasik forognak akarmerre megyunk.. Es nem mondom h nem erzem emiatt sz.rul magam de az vigasztal, h ez a csodas no engem valasztott, es minden nap engem valaszt..

En azt tanacsolom, h veszitenivalod nincs, csak nyerhetsz.. Nem minden bomba nonek a kulso szamit egy ferfin...

2015. júl. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%

Nézd, én olvastam már olyan interjút, amelyben egy ilyen lány épp azon kesergett, hogy nincs egy normális pasi, aki meg merné környékezni, csak ezek az egomán nyikhajok.


Nem mondom, hogy ez a lány is ilyen. Sőt, azt se mondom, hogy komoly esélyed van.

De!

Egyfelől igaz, amit mondanak: ha meg se próbálod, biztosan nincs esélyed.

Másfelől meg... ha a lány körül csak az a fajta srácok döngicsélnek, akkor köztük te leszel az UNIKUM!

2015. júl. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Valahol nulla és mínusz végtelen közt van az az esély...
2015. júl. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!