Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A biszexuális fiúk között is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszexuális fiúk között is vannak full passzívak?

Figyelt kérdés

A melegeknél nagyon sok, biknél ez hogy van, mennyi a full submassiv fiú?


Akik nem szeretnek csak szopni és ha őket dugják.


Vagy ti aktívak vagytok inkább fiúknál is?



2017. júl. 26. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lányokkal szeretek aktív lenni. Fiúval szeretem ha elkapnak, megszopatnak és azt csinálja velem a partner, amit akar. Nekem tűrnöm kell hang nélkül. Több aktív partner izgi lenne.
2017. júl. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vannak, igen.
2017. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is a lányokkal uralkodo tipus vagyok, de ha jon egy fogamra valo fiu szeretném ha csak előm álna és elővené majd csak szolna, hogy na most kapd be szépen.

Más egyebet nem szeretek.

2017. júl. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
első válaszát osztom legjobb :)) 20/f
2017. júl. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nővel vagyok nagyon szeretek uralkodni felettük, ellenben ha férfival szeretkezem mert akkor azt szeretem ha ő uralkodik felettem és úgy bánik velem mint én egy nővel
2017. júl. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy vannak, mert engem úgy érdekelne sráccal, hogy kedvemre használom, de magától csinálja persze...
2017. júl. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok hogy a nők mit szólnának, ha megtudnák h alárendeltek vagytok az ágyban!:D Persze pasikkal.
2017. júl. 27. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!