Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Leszbikus lányok/nők, miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok/nők, miért van ez?

Figyelt kérdés
Biszexuális vagyok. Szexuálisan vonzódom a férfiakhoz, DE a nőkhöz sokkal nagyonb vágy hajt, illetve csak nővel tudom elképzelni hosszú távra. Viszont szomorúan tapasztalom, hogy a leszbikus nők döntő többsége hallani sem akar biszexuális partnerről. Miért van ez? A leszbikus nők, mint ahogy én is azért harcolunk, hogy elfogadjanak minket..a leszbikus nők azt szeretnék ha elfogadnák őket, akkor miért nem tudják elfogadni, hogy biszexuális vagyok? :) Undor vagy a félelem teszi? Komolyan érdekel ez a kérdés, nem kötekedek. Kérlek titeket csak azok írjanak, akik valamilyen módon érdekeltek a témában.

2017. júl. 30. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Van az a sztereotípia, hogy aki biszex, az meg fog csalni. Persze alapja az nem sok, csak annyi, hogy mivel mindkét nem vonz, ezért ugye kétszer annyi a "konkurencia". Meg azt vettem észre, legalábbis a környezetemben, hogy meglepően sok ember nincs tisztában a biszexualitás fogalmával. Sőt, olyat is ismerek, aki azt sem tudta, mi az, pedig alapvetően tájékozott, nyitott emberről van szó. Akár ez is lehet a háttérben.
2017. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Most leírok neked egy példát. Leszbikus vagyok, ismerkedtem egy csajjal, de az elején elmondta, hogy biszex. Mondtam ezzel nincs semmi baj.. beszélgettünk, beszélgettünk, egyszer csak benyögte, hogy neki egyébként van párja, aki külföldön dolgozik és hogy csak néha jár haza. Jól működik a kapcsolatuk és mivel ilyen keveset jár haza pasi, megENGEDI, a csajnak, hogy mellette kavarjon más lányokkal. Én már tudtam, hogy részemről offos a dolog, de kíváncsi voltam és megkérdeztem, hogy ha szereti a pasit, akkor miért vágyik mégis lányokra. elmondta, hogy volt kapcsolata lánnyal is, de egyszer csak jött a gondolat, hogy neki mégis pasi kell.. dobta a csajt és összejött pasival.. na most ugyanez a helyzet, pasival van, de hiányzik neki, hogy csajjal legyen. Tudom, hogy ez csak egy eset, de szerintem így vannak "beállítva" a biszex emberek, hogy hiába van párkapcsolata, mivel hogy mind a két nemhez vonzódik, bármelyik nemmel van, hiányozni fog neki a másik nemmel való szexuális kapcsolat..vagy lelki, mit tudom én. És most itt lehet azzal jönni, hogy "de hát ha szereti a párját akkor ..." aha :-D


23LL

2017. júl. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 látod, pont erről beszélek. Előítéletek. Ez egy lány a millióból, de ugyanúgy vannak heteró meg meleg parasztok is, akik megcsalnak. A biszex emberekbe nincs belekódolva ez, szimplán ez a sztereotípia. Biszex vagyok, de sosem csalnám meg a párom, eszembe sem jutna. Első voltam.
2017. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ha csak egy kevés esélyt is adna nekem bárki, hogy kicsit is megismerjen, akkor rájönne, hogy mindennél jobban elítélem a megcsalást. :)

Szerintem ez nem indok #2-es, hogy ott hagy másért..ezt ugyan úgy megteheti egy nővel is. Elfogadtam magamat és szeretnék egy nővel kapcsolatot létesíteni, de egy leszbikus nem fogad el engem..valahol kicsit irónikus. A férfiak miért nem félnek, hogy ott hagyom őket egy nőért? Istenem..szerintem ez annyira uninteligens felfogás. De megértem, hogy félnek..én elfogadom.

2017. júl. 30. 23:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Annyira utálom, mikor EGYETLE ember miatt elítélnek minket. Én SOHA nem csalnék még senkit, mert személyesen tapasztaltam, hogy mennyire tönkre tudja tenni az embert.

Titeket fogadjon el mindenki, melegházasság, örökbefogadás meg minden, de mi velünk még csak járni se szabad, mert úgyis megcsalunk.

2017. júl. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Héé, én nem ítéltem el senkit, félreértettetek. Nem támadok, csak megosztottam egy sztorit. Mondtam, semmi gondom nincs a biszex csajokkal, egyáltalán nem kizáró ok, ha ismerkedem, sőt.. ha szimpatikus és vonzó valaki, engem nem érdekel melyik nemhez vonzódik. :-D Pont nem az az ember vagyok, aki bármi miatt is elítélne bárkit.. :-D


2. voltam

2017. júl. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez még a jobbik eset. Megan Fox kijelentette hogy ő biszex de sose feküdne le egy biszex csajjal mert ahoz már pasi is hozzáért, és a pasik olyan mocskosak. De legalább tudja hogy álszent. XDDDDDD
2017. júl. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"de szerintem így vannak "beállítva" a biszex emberek, hogy hiába van párkapcsolata, mivel hogy mind a két nemhez vonzódik, bármelyik nemmel van, hiányozni fog neki a másik nemmel való szexuális kapcsolat..vagy lelki, mit tudom én. És most itt lehet azzal jönni, hogy "de hát ha szereti a párját akkor ..." aha :-D"

Aha, nem ítélkezel, látom...

2017. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!