Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha izgat a gondolata annak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha izgat a gondolata annak hogy egy férfi és nő közösen szopjon le engem, de semmi több, akkor biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Nem tudnék csókolózni egy férfival, vagy átölelni, de nagyon izgat az hogy egy pár együtt kényeztet engem orálisan, egymásnak adogatják a farkamat, és annak szájába megyek el aki jobban csinálja...


Szívesen beszélgetnék erről a témáról privátban is.



2017. aug. 6. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Nem hiszem, ogy az vagy, inkább kiváncsi. Egy nagyon pici hajlam megbújik, de ez még nem biszexualitás.
2017. aug. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Biszex vagy.Ha izgat a gondolat,vágysz arra,hogy egy férfi leszopjon,akkor biztos,hogy nem vagy hetero.

Ha a nőkre buksz csak,akkor hetero vagy,ha mindkét nem vonz szexuálisan ,akkor meg bi,egyértelműen.Nem kell ezt túlbonyolítani.

2017. aug. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

1# látom, sose fogtok leállni ezzel a kíváncsi heteró marhasággal :DDD ha arra vágysz, hogy egy pasi szájában legyen a farkad, akkor biszex vagy minimum. pont.

19/L

2017. aug. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ilyenre en is vagyom,de nem tudom valaha is sodrodoke ilyen elethelyzetbe :)
2017. aug. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez belefér, én is fantáziálok ilyenekről
2017. aug. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez így inkább a dominancia utáni vágynak tűnik, hogy "milyen menő vagyok hogy egy pár férfitagja is leszopott".
2017. aug. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

mi már csináltunk ilyet a barátnőmmel közösen lesz . ptunk egy srácot. nagyon izgalmas volt. (mindketten szubmisszívek vagyunk)


22/F

2017. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na én pedig szívesen szopnék egy lánnyal együtt.
2017. aug. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Van benned némi bi hajlam. De ez nem baj. Egyébként engem is izgat. De inkább adni egy lánnyal együtt, mint kapni.


25/F

2017. szept. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ilyen párral en is kipróbálnám :9
2017. szept. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!