Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért nem érzek semmit? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzek semmit? Vagy van olyan aki nem érzi? Ilyenkor lehet valamit tenni ellene?

Figyelt kérdés
24 éves férfi vagyok és biszex , most előszór próbáltam ki az anális szexet, de nem éreztem semmit. már sok mindent kipróbáltam, de semmi. már nem jut semmi az eszembe hogy mitől élvezném az anális játékot

2017. aug. 9. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Jelige:Nagy kukit keresek.
2017. aug. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az analis szexet fejben kell kivanni eloszor, es miutan mar alig varod, hogy behatoljon a farok, akkor hozzakezdeni. Mi az hogy nem erzel semmit? Olyan nincs.
2017. aug. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Jah: kicsi volt a bré. Kell hozzá legalább egy 14-16 centi, kellő vastagsággal (mármint valós 14-16 centi a szeméremdombtól mérve)
2017. aug. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg kívánod, hogy valaki megdugjon? Ha csak odatartod, mert az a "szokás", akkor valóban elmaradhat az élvezet. Juss el odáig, hogy kívánd érezni magadban más farkát, és előtte izgassa az ánuszodat a patrnered, hogy fokozza benned a vágyat. Hidd el, élvezni fogod!
2017. aug. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!