Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ki tud jó mélytorkos technikát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tud jó mélytorkos technikát? Mert a párom akárhányszor csinálni akarja mindig öklendezem. Lányok fiúk válasza érdekel

Figyelt kérdés
2017. aug. 25. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Gyakorlás kérdése gondolom, de én nem kísérletezek, csak addig míg nekem is élvezetes. Egy nő.
2017. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit kiabálsz, Norbi?!
2017. aug. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Egyépként ezt a szót, bár valóban így hangzik, úgy írják helyesen: egyébként.
2017. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

a mélytorkozás egy baromság...


ha legközelebb mélytorkozni akar, akkor vagy elzavarod egy profihoz, vagy bemutatod neki az igazi szoppantást.


amúgy más is öklendezik, ha hagyja.

2017. aug. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Én még akkor is öklendezek ha a nyelvemet mosom van valami olyat eszek xd Szóval ez a mélytorkozás tökre nem nekem való lenne..
2017. aug. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Ez gyakorlás kérdése. Én nem élvezem, így nem is csinálom.
2017. aug. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Minél rövidebb a szerszám annál könnyebb. 16 cm-ig belefér. A lényeg, hogy először kicsivel kell próbálni.
2017. aug. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
62%

#7 akkor Te valszeg max 13 centist veszel a szadba 😂😂😂

Masik pedig..aki melytorokra akarja a parjat kenyszeriteni uzenem , h a Ti torkotokon egy banant kene jo melyre nyomni akk megtudnatok milyen erzes..

2017. aug. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Legjobb, ha a lány hanyatt fekszik az aztalon, és a fejét lelógítja hátra felé, a férfi állva beteszi a nő szájába. Amikor a torkánál van, akkor nyelnie kell, és így a nyelőcsőbe dugható, ide élvezés esetén nincs probléma az ondó lenyeléssel, de hátrány az ízét élvezőknek. A nő intéssel jelzi, ha hányingere van, vagy levegőt akar venni. Hányinger esetén, kezdőknek a gyakorlás ajánlott, nem csak szeretkezéskor kell a szájba venni, hanem naponta többször, eleinte csak a makkot, aztán óvatosan haladva a többit is be lehett venni, lehet vele aludni is, lényeg, hogy minél tübbet legyen a szájba, csak úgy, és biztos a siker, de sajnos nem mindegyik férfi partner ebben. Ha végképp nem megy, ízesített óvszerrel is el lehet kezdeni. Minen élvezéskor meg kell nyalintani az ondót, így lehet az ízéhez hozzászokni, aztán már anyelése is menni fog, minden rajtad múlik, akarod-e!
2017. aug. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%
fúj
2017. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!