Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex nők, van köztetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex nők, van köztetek olyan aki párkapcsolatban él pasival, de Ő nem engedi, hogy nőkkel is kapcsolatot alakítsatok ki? F/40

Figyelt kérdés
Egy olyan pasi jobb lenne akit ez nem zavarna?
2017. aug. 28. 15:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bár én nem vagyok sem 40, csak a fele és párkapcsolatban sem élek pasival, de biszex vagyok és igen, nekem jobb lenne, ha nem kellene előtte titkolózni és nem lenne hiszti ez miatt. Csak szerintem ez nem igazán tud működni, mert esetleg a férfi is fent tartaná a jogot, hogy lefeküdjön másokkal (ha férfiakkal feküdne le az nem zavarna, mert akkor egyenlőek lennénk), vagy esetleg jönne azzal, hogy csináljuk hármasban vagy megnézne minket a lánnyal szex közben és mivel én ebbe nem vagyok benne, így valószínűleg megsértődne.
2017. aug. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi hogy válaszoltál, ez a féltékenység talán a kor miatt van vagy ember függő én úgy vagyok vele hogy nem zavarna ha a párom nőkkel is lenne mert nyilván egy nőtől más élvezetet kapna, és ha szeretek valakit azt nem tiltom attól ami jó neki és élvezi is.

De ezt én látom így nyilván nem vagyunk egyformák de az tény hogy sok bi nő szenved amiatt hogy az elején ezt nem tisztázták vagy nem került szóba hogy a pasit ez zavarni fogja, és innentől kezdve úgy érzik hogy mégsem az igazival vannak együtt mert nem tudnak kiteljesedni.

2017. aug. 28. 16:48
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát ezért veszélyes egy biszexel a párkapcsolat... Nem értik a párkapcsolat fogalmát. Szomorú. 😒
2017. aug. 29. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Szerintem ha együtt élsz több évet egy bi nővel és szeretitek egymást de tudatában vagy annak hogy neki szüksége van nőkre is azzal nincs bajom , csupán az érzelmeket kell kontrollálnia és lehetőleg csak a szex és a testiség miatt keresni más nők társaságát.

Persze gondolom nehéz dolog kordában tartani, de ha azt vesszük sokan vannak szexkapcsolatba és működik érzelem nélkül akkor talán így is menne.

2017. aug. 29. 09:54
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Miért másabb, ha nővel szexel??? Ugyan úgy megcsal!


Ha szexelne a nőd egy férfival, akkor az nem lenne rendben, de ha egy nővel, az igen???

Vagy ha a férfi szexel férfival, az ok? Ha nővel, az nem?

Atyavilág!

2017. aug. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Próbálom magyarázni kiskapacitású agyadnak hogy miért is másabb!


Egy másik férfi szinte ugyanazt az élvezetet nyújtja neki mint amit Én tudok, tehát nincs benne új!


Ellenben egy másik nő mivel ő is nő tudja mit élvez magán tehát ismeri a testét és ebből kifolyólag másfajta élvezetet tud nyújtani mint amit egy férfitől megszokott.

Egy nő érintése másabb mint egy férfié.


És igen a férfiak között is ott van a prosztata ami megint más élvezetet nyújt mintha nővel lennél.


Remélem sikerült érthetően leírnom neked..

2017. aug. 31. 09:18
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs. Oké, szóban azt mondja, hogy "nem engedi meg", de aki akar nővel lenni, az első adando alkalommal mikor a pasi nincs ott lefekszik vele, és azt momdja, hogy nem csinált semmit. De nem tudom minek akar valaki egy ilyen elnyomó kapvsolatban élni, ahol nem "engednek meg" dolgokat, mint az ovisoknak...Meg ha valaki nökkel akar lenni egyáltalán minek él kapcsolatban pasival? Nem sok ertelme van a kerdésnek.
2017. aug. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem én vagyok a hülye... Egy párkapcsolat attól lesz párkapcsolat, hogy két emberről szól, nem?


Ha össze-vissza akar az ember dugni, akkor ne legyen kapcsolatban senkivel!

2017. aug. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

7.

Nem sok értelme van a késdésnek?


Mond te mikor kapcsolódtál be a bi katagóriába?

Mert ha annyi ideje lennél itt mint Én akkor sok ilyen kérdéssel találkoztál volna amit nők tettek fel hogy titokban találkoznak nőkkel mert a párjuk nem engedi meg.


8.

Igen egy kapcsolat két emberről szól de mivel ez bi kategória és a biszexség két nem iránti érdeklődésről szól így ezt a véleményedet a heteró kategóriába tedd át légyszíves!

2017. szept. 1. 07:56
 10/14 anonim ***** válasza:

Biszex férfival vagyok biszex nőként és mégsem dugunk másokkal

;)

2017. szept. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!