Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Másnak is voltak már "meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is voltak már "meleg gondolatai" heteroként?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva nekem fordultak meg dolgok a fejemben, hogy "mi lenne, ha", de pl. ha ránézek egy fickóra, nem izgat fel a látvány, hogy én legyek passzív, az kizárt, aktívként pedig... akkor már inkább egy nővel! Szóval összességében én úgy nyugtáztam, hogy ezek ilyen kósza gondolatok, de hetero vagyok ugyanúgy, mint az utóbbi 10 évben, mikor az első puncimat nyaltam... Kicsit nyugtassatok meg, hogy normális, ha mindenféle dolog eszébe jut az embernek, nem lenne problémám azzal se, ha pl. biszex lennék, de tényleg tök jól megvagyok a nőkkel és a jelek alapján ők is velem. :D


25f



2017. szept. 11. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Most veregessünk vállon, hogy jól aludhass, hogy sikerült magadat meggyőzni? :P
2017. szept. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem izgat semmi akkor milyen gondolataid vannak férfiakról?
2017. szept. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha a penisz latvanya vagy vmi hasonlo izgat, az mar eleg a biszexualitashoz. Megnyugodtal?
2017. szept. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem izgat ilyesmi, szóval meg.
2017. szept. 11. 14:48
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
A kérdező egy büszke heteró, aki azért csak felnéz a biszex kérdések közé... szerintem a gyávaság választ el az első meleg élményedtől. :D Persze ne legyen igazam.
2017. szept. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Búza vagyok, csak tagadom.
2017. szept. 12. 14:39
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Fogalmazzunk úgy, hogy homofób biztosan nem vagy. A mai agyonliberalizált világban az is valami, hidd el.
2017. szept. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!