Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A kollégámnak állandóan meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TamásCZ kérdése:

A kollégámnak állandóan meleg gondolatai vannak, akkor ő most tényleg meleg?

Figyelt kérdés

A munkahelyen, ahol együtt dolgozunk az egyik kollégám fejében csakis a szex jár, és ezt minden alkalommal tudomásomra adja. Ez már olyan mint a szexuális zaklatás, mindig én vagyok a tapétán, mintha nekem akarná a tudomásomra adni, hogy gyerünk és végre csináljuk. Sokszor perverz dolgokat mond nekem és állandóan a hátsómra céloz ezzel. Közben vigyorog mint egy elmebeteg és ismételgeti, hogy csak viccel meg hülyül, mégse úgy tünik.

Szerintetek az ilyen viselkedés normális, vagy ő tényleg meleg, esetleg rejtett meleg, aki nem tudja mit akar a valóságban?



2016. dec. 17. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
nem tudom hol laktál eddig de pesten meg itt ahol lakok itt is ez a férfiak közötti álb uzi szöveg már legalább tizenöt éves. amikor úgy csinál mint ha meg akarnak dug-n i vagy arra tesz megjegyzést.... furi hogy még nem találkoztál ilyennel.
2016. dec. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor én vagyok lemaradva, de nagyon :D nálunk, vidéken ez nem túl megszokott dolog - ilyen intenzivitással :)
2016. dec. 17. 13:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hát figyi én is vidéki vagyok, de azért itt is van aki ezt tartja jópofaságnak, csak nem minenkinek áll ez jól. mondjuk amikor a családos két gyereks negyvenéves adja ezt elő vagy az ötvenöt éves, azért furán jön ki, sőt ha még viccből meg is fogja az ember seggggggét. Tudom mire gondolsz, de ha szól az ember az ilyen humorzsáknak még ő sértődik meg mert így végül is beégeted őt.
2016. dec. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Isti te vagy az?:D
2016. dec. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Isti nem vagyok, de úgy néz ki, h akkor nem én vok az egyetlen ezzel a kérdéssel :)
2016. dec. 19. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!