Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tizenkét éves korom óta tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenkét éves korom óta tudom hogy meleg vagyok. Múlt héten volt az első igazi (orális) szexem. A fiúnak akit leszoptam mint kiderült barátnője van. Ilyenkor mit tegyek? Azt reméltem lehet köztünk valami.

Figyelt kérdés
Nekem nem mesélt a lányról, facebookon találtam a közös képeiket. Rákérdeztem, beismerte hogy együtt vannak. :/ Ez így elég rosszul esett. 20F

#orális szex #Eltitkolt barátnő
2017. szept. 6. 21:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk, kezdd a találkozót azzal, hogy beszédre használod a szád, és nem másra...?
2017. szept. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Munkatársak vagyunk. Látszik rajtam hogy nem a lányok izgatnak, de őt látszólag nem zavarta. Munka után egy busszal járunk haza, ott került elő a téma... Nem említette a barátnőjét. Simán kihasznált...
2017. szept. 6. 21:45
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

felejtsd el őt, mást nem tehetsz.

nem valószínű, hogy miattad elhagyja a csajt

2017. szept. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%
Nem akarlak elkeseriteni, de a melegek 90%-a ilyen.
2017. szept. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Még szinte érzem az ízét a számban... Fel fogok mondani. :/ Nem tudok ezek után egy légtérben lenni vele. Tettetni hogy semmi nem történt.
2017. szept. 6. 22:00
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem ér azért ez annyit, hogy otthagyd a munkád meg ilyenek. Inkább csak ne vegyél róla tudomást a továbbiakban. És egy tipp a későbbiekre: ha komolyabb kapcsolatot szeretnél egy fiúval akkor ne szopással kezdd a dolgokat.
2017. szept. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%
Igazából nem nagyon értelek!!!! Ha ő biszex,miért ne lehetne miattad saját élete? Nem meleg!!! Nem utálom a melegeket,de néha jobban hisztiztek mint a lányok!!! Fogadd el hogy van másik élete,és miért ne tarthatna melletted 1 lányt? Örülj neki hogy nem pasizik,szal nem csalt meg. Másrészt ha nem merte elmondani neked az igazat,elgondolkoznék rajta hogy miért is? Milyen kapcsolat az ahol nem meri elmondani a másik fél a legbensőbb dolgait? Ha úgy alakítottad volna a kapcsolatot talán megnyílik neked.
2017. szept. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Utolsó.


Az, hogy valaki biszex nem jelenti azt, hogy két vasat kell, hogy tarson a tűzbe.


És nem mondta el neki, magától jött rá a kérdező, ha végigolvasod.


Miért nem tarthatna mellette egy lányt?

Azért mert egy kapcsolat 2 emberről szól.

A melegeknél is, a biszexeknél is.


Az, hogy biszex... És?

2017. szept. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%

ÉS Ő TUDTA HOGY TE KOMOLYAT AKARSZ?


Mert mi az hogy "azt remélted lehet köztetek valami? Én is biszex srácként nem tudok komolyat elképzelni más srácokkal, de szexelni szeretek velük is. Én mondjuk nem szoktam egyszerre, egy időszakban férfiakkal és nőkkel is lenni, de mivel én sem akarok férfiaktól semmi komolyat, alapból azt feltételezem hogy a férfiak sem tőlem, csak szexet.


Úgy érzem ezt te túldramatizálod, ő meg csak értetlenkedik őszintén hogy "miről beszél itt nekem ez a másik srác, milyen komolyat vele?". Én sem tudnék komolyat elképzelni sráccal.


25/f

2017. szept. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

a barátom nős mi is egy helyen dolgozunk

No para

Igaz mi tisztáztuk előtte de ettől még jól megvagyunk

2017. szept. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!