Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Normális dolog ez? Nem bírok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ez? Nem bírok monogám kapcsolatban élni egyik nemmel sem

Figyelt kérdés
20 éves biszex lány vagyok. Nem tudom, hogy mit csináljak vagy miért van ez, de kezd nagyon frusztrálni hogy tökmindegy hogy épp lánnyal vagyok párkapcsolatban vagy pasival, nem bírom ki hogy huzamosabb ideig csak az egyik nemmel éljek szexuális életet. Emiatt ment tönkre az eddigi összes kapcsolatom. Most barátom volt, fél éve voltunk együtt a mai napig. Szakított miután elmondtam neki hogy rendszeresen lefeküdtem több lánnyal is már hónapok óta. Azt mondta ha nekem lány kell akkor jöjjek össze egy lánnyal, de rohadtul nem ilyen egyszerű a helyzet. Szex terén engem nem tud kielégíteni ha csak pasival, vagy csak lánnyal lehetek hónapokon keresztül. A legelső komolyabb kapcsolatom lánnyal volt, és vele se tudtam monogám lenni, rendszeresen szexeltem pasikkal. Ő tudott róla végig és engedte is, aztán egy idő után már nem akarta hogy pasikkal is legyek és ezért is mentünk szét. Ez most akkor nyitott kapcsolatnak számítana, amit én akarok? Érzelmileg nem vonzódtam a csajhoz akivel "csaltam" a barátomat. Csak a szex kell ilyenkor a másik nemmel. Ti mit gondoltok erről? Van itt olyan aki ugyanígy van ezzel?
2017. okt. 10. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Ehhez gerinc kell de amint latom neked nincs

A huseg dontes eredemnye

Amig nem vagy kepes ra inkabb hagyd a parkapcsolatott

2017. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha biszex lány barátnőm lenne, megengedném neki, hogy más lányokkal csinálhassa közben.

Csupán annyi kikötésem volna, hogy a lányokkal ne alakuljon ki semmilyen olyan érzelmi kötelék, mint amilyen köztünk van. Alkalmanként pedig én is beszállhassak harmadiknak (csak ha a másik lány is biszex), és ilyenkor mindkettejükkel lehessek.

Nem kellene titkolóznunk egymás előtt, nyugodtan megbeszélhetnénk, milyen volt a másik lánnyal, akkor is, ha csak ő volt vele, és akkor is, ha én is.

2017. okt. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Élj nyitott kapcsolatban és probléma megoldva. 20/L
2017. okt. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanilyen vagyok. Mindig nyílt lapokkal játszottam, és már az elején tisztázták ezt.

8 éve vagyok együtt a párommal. :-)

2017. okt. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én kompromisszumképes lennék, de csak akkor, ha tudnék ezekről a dolgokról és megbeszélnénk, hogy mennyi az annyi. Például havi 1 alkalommal szemet tudnék hunyni a dolog fölött, többnek nem valószínű, hogy örülnék.


25f

2017. okt. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!