Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mennyire normális dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális dolog egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A jelenlegi barátommal vesztettem el a szüzességem. Én nem értem, mindenki azt mondja, hogy a szex milyen jó és élvezetes, de nekem csak szenvedés. Mondhatni muszájból csinálom. Már az első alkalom is rossz volt, nagyon fájt végig, kis élvezet sem volt benne. Azóta sem, a barátom azt mondta hogy ő úgy szereti, hogy én nem vagyok túl nedves, mert neki így jobb. Szerintem ha nedvesebb lennék, jobban élvezném, de nem megy, mert rögtön csak arra gondolok hogy megint 20 percnyi fájdalom vár rám. A petting annyiból áll nálunk, hogy én leszopom a barátomat, ő meg nyalogatja a melleimet, nagyjából ez az egyetlen élvezetes dolog az egészben számomra. Sokat olvastam a szexről, mi hogy meg, ki hogyan csinálja, mitől lesz jobb, rosszabb stb. De a barátom sosem hallgat végig, és mivel ő tapasztalt, én értem hogy jobban tudja mint én, de miért van az, hogy MINDENKI élvezi a szexet ENGEM KIVÉVE? Még sosem volt orgazmusom, magamnak sem tudok okozni, mert közben is csak a szex jut eszembe és oda a varázs. Szeretném, ha ez egy élvezetes dolog lenne a számomra is. De a barátom szerint mindent jól csinálunk, majd megszokom, és én remélem hogy így lesz, mert már kb. 15 alkalmon vagyok túl, és semmi sem változott. Vágynék a kielégülésre, de úgy tűnik valami gond van velem. :(

Van esetleg valamilyen tanácsotok? Előre is köszönöm:)

18L



2016. jún. 7. 14:39
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
98%
A barátod egy önző gyökér. Ne csodálkozz, hogy nem élvezed, ha ő nem is adja meg rá a lehetőséget. Igazából butácskának tartalak, hogy nem szakítottál már régóta vele. Sajnálom.
2016. jún. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmeskedés azért élvezetes, mert minden erőmmel azon vagyok, hogy a másiknak örömet okozzak. Amit ti csináltok, az a fickó ejakulálása a lyukaid felhasználásával. Sajnálom, hogy ezt a csodát még nem élhetted át. Dobd ki a pasidat, s keress olyat, aki Téged akar boldoggá tenni.
2016. jún. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Egy baj van veled: Az hogy az orrodig sem látsz el! Egy ilyen kretén barmot páros lábbal kell kirúgni! Ez egy beteg f...sz!
2016. jún. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Te azt mondod hogy ő tapasztalt. Szerintem ha az lenne, akkor nem lenne itt probléma.

Inkább hagyd őt, nem érdemel meg téged, egy önző bunkó gyökér.

A mell nyalogatás kevés előjátéknak. Én már annyit kényeztettem a páromat előjáték alatt, hogy mára egy szép szó elég, hogy nedves legyen a bugyi.

26F

2016. jún. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Ebből amit leírtál.. Nos, a barátodnak semernyi tapasztalata nincs, max. nagy szája. Amelyik férfinek van, az nem így viselkedik. Alapból mondjuk tudja, ha egy nő nem nedves, kellemetlen lesz neki ( a sérülések okozta fertőzést ne is említsük). Ha valami probléma van, akkor türelmes, meghallgat, és próbál segíteni, nem pedig a jelenlegi számára kényelmes helyzetet konzerválja, ezáltal megutáltatva veled a szexualitást és porba döngöli a női önértékelésedet.

Egy nőnek meg kell tanulnia mi a jó neki az ágyban, ezt pedig át kell tudnia adnia a partnerének.

Én azt mondom neked, ha ezt a fiút cseppnyit érdekelné a te élvezeted, akkor próbálkozna. De őt egyenlőre a sajátja érdekli. És mint írtad, nem is akar rajta változtatni. Márpedig akkor ez így lesz életed végéig, ha nem lépsz. És gondold el, hogy 10-15 év múlva hogy fogod utálni. Ugye nem ezt akarod?

2016. jún. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem normális. A barátod egy buta,önző paraszt,aki csak magára gondol. Meg kell,hogy szabadulj tőle,mert vele sosem fogod élvezni a szexet.

A fájdalom ellen viszont annyit tehetsz,hogy megkéred,hogy hosszasan petting(nem csak mellnyalogatás),hogy alaposan be tudj nedvesedni.Minél nedvesebb vagy annál jobb mindkét félnek.Sok szerencsét.

2016. jún. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Imádom mikor mindenki kattog a tapasztalaton, de azt senki se fogja fel, hogy a kibasxzott odafigyelés az egyetlen ami számít.
2016. jún. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp dobd ki már így is maradandó károkat okozott szerintem. Nagyon fontos az első élmény és bár én pl végig szenvedtem pozitív élményként maradt meg mert biztonságban voltam és párom mindent megtett hogy ne szenvedjek annyira. Én sajna hihetetlen szűk vagyok.

Amellett hogy minden bizonnyal egyáltalán nem tágulsz ki sőt mivel félsz tőle valószínű még össze is szűkülsz emellett ha nem nedvesedsz (márpedig mitől is nedvesednél?) akkor szárazon kidörzsöli örülhetsz ha nem sebesedsz ki. Az se biztos hogy nem túl hosszú neked mert ha üti a méhszájadat az plusz fájdalommal jár. Ezek miatt fáj. Viszont abból ítélve hogy a maszti közben is csak a negatív élmény jár a fejedben kérdéses a következő pároddal mire leszel képes. Ha berögzült hogy a szex fáj akkor nagyon nagyon nehéz lesz egy figyelmes pár mellett is túl jutni ezen. Ugyanígy nem fogod tudni élvezni mert rettegsz és rettegni is fogsz a szeretkezéstől. Menekülj ebből a kapcsolatból azonnal.

Ahogy írták ez a srác ürítésre használ és kész. Otthon nyugis környezetben próbálj ellazulni használj síkosítót és foglalkozz magaddal. Meg kell tanítanod az agyadnak és a testednek hogy ez nem rossz dolog hogy ne a szenvedéssel kapcsolja össze.

Ha van kedved beszélgetni esetleg van valami kérdésed vagy bármiben tudok segíteni írj nyugodtan.

20/l

2016. jún. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
A barátoddal van egyedül baj, a te bajod az hogy még nem tetted lapátra. Egy jól működő kapcsolatban, nem csak szexuális téren, a felek hallgatnak egymásra és nem csinálnak olyat ami a másiknak rossz. A barátod pedig azt csinálja, leszar téged és kihasznál. Szárazon irtó fájdalmas, mi az hogy ő úgy szereti és ezért neked kell szenvedni? Ő elvárja hogy leszopd, de ő sehogy se próbál neked orgazmust okozni? Nem is zavarja hogy neked szar, csak a saját jólétére gondol. Dobd ki minél gyorsabban, egy rendes partnerrel, aki rád is figyel azzal élvezni fogod, bár ezt a lelki sebet amit ez az ember okozott neked sok idő lesz teljesen helyrehozni...19l
2016. jún. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 zóna_pocok ***** válasza:
100%
Nem nagyon erdekli, hogy te jol erzed-e magad, csak magara gondol, magyaran onzo, nem nagyon szerethet teged. Mihamarabb dobd ki, az lesz a legjobb.
2016. jún. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!