Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vajon a biszexualitás csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a biszexualitás csak azt jelenti hogy nem tudod eldönteni mit akarsz?

Figyelt kérdés

Én biszex vagyok, van hogy évekig csak a pasik érdekelnek, aztán hiányérzetem lesz és évekig nőkkel vagyok aztán kezdődik minden előről. Lesz valaha olyan hogy eltudom dönteni melyik nemhez vonzódom? Mindig hiányérzetem lesz? Vajon a biszexualitás csak egy állapot amig nem tud az ember dönteni?

26/N



2017. okt. 16. 08:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem döntés kérdése. Az, hogy egy ember mellett kikötsz, igen. De ez ilyen esetben nemtől független.
2017. okt. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Szigorúan csak FIKCIÓ következik a SAJÁT ismereteim alapján:


Mind az emlékek, mind a viselkedés/vonzalom is az agyban kialakuló szinapszisok eredménye. Ezek elhalhatnak, újra kialakulhatnak az adott neuronok epigenetikai változásainak függvényében. Olyan fix mintázatok esetén, mint az, hogy melyik nem szexuális jellegei jönnek be, elképzelhető, hogy konkrét gének felelnek azért, hogy egy sor szinapszis kialakuljon n db neuron közt.


Amennyiben feltételezzük, hogy ez az adott gén bizonyos embereknél pont egy, epigenetikai változásoknak kitett területre esik valamilyen mutáció miatt;

továbbá feltételezzük azt is, hogy a jelenléte az egyik, hiánya a másik nem jellegeinek a preferálását idézi elő - akkor nem kizárt, hogy ilyesmi idézi elő a biszexualitást. Mivel ezeket a változásokat különböző élmények és emlékek is indukálni tudják, ráadásul nem mindenkinél ugyanúgy, így elképzelhető, hogy neked ennyi időnként történik egy "forduló pont". Nálam ez jelentősen gyakoribb és jellemzően stresszhatásra váltok.


27F

2017. okt. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

2. válaszoló:

Köszönjük Emese!

Kérdező:

Az ex batárnőm (40) biszex. Tőlem mindent megkapott az ágyban amit egy férfia adhat, ő is azt mondta utólag hogy minden szuper volt. De! nem tudtam megadni neki azt amit egy nő adhat. Tudtam hogy nővel is hempereg de nem zavart, megbeszéltük. Nem emiatt szakítottunk.

Szerintem ha nem tudod eldönteni melyik nemnél horgonyozzál le akkor keress olyan férfit akit nem zavar (esetleg tetszik neki) hogy néha nővel is lefekszel.


Itt nem magamra gondoltam, nekem van párom és nagyon szeretem és eszem ágában sincs újítani bármit is.

2017. okt. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem ez számomra azt jelenti, hogy egyszer élek, miért csak az élvezetek 50%-át használnám ki... 35/f
2017. okt. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Nemzetközi buszsofőr vagyok, 10 éve ugyanazon az útvonalon, az egyik oldalon feleség gyerekek a másikon egy szerető transzi. Rég lebuktam, de nincs belőle baj, asszony szerint pasival nem megcsalás... azt mondja csak azon akadna ki, ha passív fél lennék...
2017. okt. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. okt. 16. 12:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

én úgy tekintek a dologra hogy miért fosztanám meg magam a lehetőségeim felétől?

így csak jóval nagyobb és színesebb a paletta amiről választhatok

nem úgy tekintek rá hogy nem tudok dönteni, én is hoztam egy döntést, és mindkét nemet választottam

2017. okt. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 CFB ***** válasza:
100%

A biszexualitás nem azt jelenti, hogy az ilyen ember nem tud dönteni. XD Te nem tudsz dönteni, az már oké. Már eldöntötte, mind2 nemhez vonzódsz. Férjjel és feleséggel is ugyanúgy biszex maradsz, ha az vagy. Mert az a "döntés"-ed (ami megmondom nem döntés, mert vagy mind2höz vonzódsz, vagy az egyikhez, stb), hogy mind2 német szereted.

A hiányérzeteddel nem tudok segíteni, sajnálom, nem vagyok jós :/

2017. okt. 17. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha mindkét nemet kívánod,fejben és testileg is,akkor biszex vagy! Max. az egyiket elnyomják magukban az emberek. Mint ahogy Te a lányok iránti hajlamod.
2017. okt. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem nyomom el a lányok iránti vágyamat :D
2017. okt. 20. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!