Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Elmondjam anyának hogy biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam anyának hogy biszex vagyok?

Figyelt kérdés

Másfél évig voltam együtt egy sráccal, de egy év után eléggé megromlott köztünk minden. Egy ideig húztam a dolgot, és végül szakítottam vele. Ennek köze van ahhoz is, hogy megismertem valakit. Egy leszbikus lányt. Nagyon jóban lettünk, sokat hülyéskedtünk, beszélgettünk. Egyik buliban kissé nyomult rám és azt vettem észre magamon, hogy tetszik a dolog. Nem csokolt meg, semmi ilyesmi csak érezni lehetett, hogy bejövök neki. Ezután elkezdett alakulni valami közöttunk, éreztük, de nem beszéltünk róla egy darabig, próbáltunk nem törődni vele. Én eleve hetero voltam eddig, ő meg ezt jól tudta és nem akart nekem rosszat. De végül hiába probáltuk ezt ignorálni, nem ment, megbeszéltük mi a helyzet és egy hete össze is jöttünk, hogy kiderítsük menne e ez nekem vagy nem. Mikor beleegyeztem, abban reménykedtem, hogy szépen rájövök hogy ez nem kell nekem és nem működik egy csajjal, viszont egyre jobban azt érzem, hogy senkivel nem voltam ilyen boldog és tényleg vonzódom hozzá. Egyszerűen beleszerettem. Már sikerült beletörődnöm, hogy egy lány tetszett meg, és a baráti társaságunk is elfogadja, aranyosnak tartanak minket. Tudom, hogy ezt sokak szerint fellángolás, de érzem, hogy valós ez a dolog köztünk. Viszont otthon még nem mondtam el, és anya már cálzott rá hogy csak nehogy egyszer leszbikus legyek, mert hogy attól felfordul a gyomra és nem örülne neki. Komolyan szeretnék ezzel a lánnyal maradni, csak nem tudom hogy mikor és hogyan mondjam el otthon. Főleg, hogy most szakítottam ugye a barátommal és ő például célzott rá, hogy el akarja mondani anyának mert, hogy ne titkoljak már ilyet.

Vélemények?

20/L



2017. okt. 16. 01:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
20 éves vagy, felnőtt ember. Én azok után amiket mondott (felfordul a gyomra), biztos, hogy nem mondanám el neki. Majd ha már külön élsz tőle, és nem függsz tőle. Teljesen felesleges kockáztatni a békét, nyugalmat..Még a végén eltilt téged a barátnődtől, ahogy elnézem, nem vagy túl önálló
2017. okt. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
7%
Hát a felnőtt túlzás, de akkor is joga van tudni. Az anyád. Egyébként biztos, hogy az vagy? Gondolkozz el rajta.
2017. okt. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
9%
A biszexualitás szexualitással kapcsolatos trauma hatására alakul ki. Szerintem azon érdemes elgondolkodni, hogy nem-e éltél át ilyesmit az előző kapcsolatodban, kapcsolataidban. Lehet, hogy volt ilyen, csak nem tudatosítottad, hogy téged megaláztatás, vagy valami sérelem ért. Ezt ne vedd sértésnek, nagyon sokan átélnek ilyesmit nem tudatosan.
2017. okt. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%
Biztos nem fog örömében ugrálni, hisz normális ember heteró gyerekre vágyik.
2017. okt. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
tróger az anyád, nem érdemli meg, hogy a bizalmadba fogadd
2017. okt. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
7%
Az írása alapján értelmes ember a kérdező, tud fogalmazni, helyesen írni, az itt kérdést feltevők nagyobb részével ellentétben. Erre csajjal akar kamatyolni. Ne már... Történt valami, ami miatt ideáig jutottál?
2017. okt. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Az biztos hogy biszex.Ne arról győzködjétek már hogy nem az!El tudja dönteni.


Ha vele élsz akkor még ne.Mert rossz vége is lehet,tapasztaltam.Inkább várjatok vele,vagy költözzetek össze.

A barátnőd legyen megértőbbegy kicsit.Vannak olyan szülők akik nem fogadják könnyen.De ha nagyon olyan a helyzet mond el egy családtagodnak akiben megbízol.Talán ő segít.


Sok sikert!:)

2017. okt. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Sok a pofátlan válaszoló... A kérdező tudja mi a szexualitása! Nem ez volt a kérdés.


Valamint én azt tanácsolom,hogy ne nagyon hangoztasd... Aki megjegyez olyat,hogy "felfordulna a gyomra" az voltaképpen nem is szeret téged. Várd meg amíg önálló leszel és külön élsz,mert ez így durva kijelentés. A barátnődnek is mond el ezt.

2017. okt. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem (is?) vallásosak a szüleim, ugyanúgy állnak ehhez a témához hozzá, mint az anyukád. Én nekik erről EZÉRT soha nem is beszéltem. Csak feleslegesen fájdalmat okoznál nekik, ráadásul úgy, hogy benne vagy egy friss kapcsolatban.


Majd, ha 30-40 éves korodban kérdezgetik, hogy ugyan miért nincs még mindig gyerek és még akkor is együtt leszel ezzel (vagy bármilyen más) lánnyal, akkor lehet velük közölni.


Megjegyzem, a leírtak alapján ez az első kapcsolatod, ami normálisan alakult ki. Jól értem? Mert azt nehezen hiszem el, hogy egy olyan emberrel, aki ilyen féreg módjára bele akar szólni a szakítás után is az életedbe, azzal ilyen finom/fokozatos módon közeledtetek volna egymáshoz.

2017. okt. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Ne mondd el neki. Hamar egyensúlyba fogsz állni, a leszbi lány pedig meg fog sértődni,és megutálja a biszexeket. ;-)
2017. okt. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!