Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bsteg dolog ha oralisan néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bsteg dolog ha oralisan néha kielégítem magamat?

Figyelt kérdés
2017. okt. 25. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Le tudod magad sz.pni?
2017. okt. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem teljesen csak pár centit
2017. okt. 25. 17:51
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Nem az, de legalább a megfelelő (biszexuális) kategóriába írtad.


Heteró férfi se nem szopja le magát, se nem kóstolja meg a saját spermáját, se nem foglalkozik a seggével szexuálisan. Tetszik hogy legalább őszinte vagy magaddal.

2017. okt. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Bár képes lennék rá!
2017. okt. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tinikoromban én is megtudtam csinálni. Ma már nem
2017. okt. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem készíts róla videót, küldd el a napi*zar.com oldalnak, ők kiposztolják és a téma igazi szakértői ott fognak válaszolni.
2017. okt. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gumigerinced van?
2017. okt. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
3-as akkor az elméletet szerint semmi gond, ha egy pasinak kivered. vagy te sosem verted még ki saját magadnak. ne gyere azzal, hogy az más, mert csak azért más mert nagyon kevesen képesek rá, de mindenki azt csinálná ha tudná.
2017. okt. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MAgyor válasza:
Szerintem mindenki próbálkozott már egyszer vele legalább nincs benne semmi furcsa
2017. okt. 31. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!