Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Férfiak! Ti szívesebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti szívesebben élitek ki biszex vágyaitokat hármasban nővel vagy jobb kettesben?

Figyelt kérdés
2017. okt. 31. 12:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben egy bi pasi szexpartnert keresnék első körben, aki szintén nyitott a hármasra, és ha vele kialakult a bizalom, együtt próbálnék valakit bevonni harmadiknak.
2020. aug. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, aki tudja mit akar és tisztában van magával, azt írja a kettesben. Aki még kezdő, az lehet nővel jobban oldódna. És aki kíváncsi, nyitott annak jön be a 3-as.


A barátommal kerestünk mi is, de főleg ő, hisz korábbi tapasztalatai alapján szerette volna megélni jobban és úgy volt vele, hogyha ott vagyok az dob a hangulatán, izgalmán.

Amúgy sok a kamus és nagy szájú, ezt tapasztalta.

Aztán az egyik férfival sikerült, igaz nehezen összehozni, most hétvégén.

Ez volt a 5. hónap, hogy együtt vagyunk pont.

Jó volt nagyon ez a 3-as, mindenkinek.

Bár nála kizárt volt a csók férfival, de ezenkívül minden más oké.

Jó volt azért is, mert régi vágyam volt. És a barátomnak a 3-as jobb, mint kettesben.

N

2022. febr. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!