Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik lenne a kevésbé rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lenne a kevésbé rossz megoldás? Hármasban vagy édes-kettesben?

Figyelt kérdés

Elkerülhetetlen, hogy a 25 éves feleségem lefeküdjön velünk egykorú barátommal. Nem lecserélni akar, kíváncsi a fiúra és úgy érzi, nem hagyhatja ki. Beletörődtem, elfogadtam, de annyiban bonyolítja a dolgot, hogy mindezt egy hármas szex partiban kívánja megtenni, mert szerinte az becsületesebb megoldás, mint a hagyományos megcsalás. Én meg úgy érzem, hogy ha az idegen férfi belekerül(t) a képbe, teljesen mindegy, hogy hármasban vagy édes kettesben történik meg, ahogyan ’minden más rendes asszony’ ’csalja’ az ’urát’. Továbbá félek is. Azt már lerendeztem magamban, hogy odaadja magát a barátomnak, de hogy még tanúja is legyek! Ráadásul úgy veszem ki a feleségem szavaiból, hogy a lényeg a barátom beavatása lesz, én inkább passzív szemlélője lehetek, esetleg be is szállhatok.

A barátomat nem hibáztatom, nem Ő kezdett ki az asszonnyal. Ha nagyon erősködnék, Ő akár vissza is utasítaná a felkérést, de az ahhoz vezetne, hogy a feleségem nem szívesen látná, és csak ’titokba’ tarthatnám a barátommal a kapcsolatot. És ha már új férfit hoz az asszony az ágyba, az tényleg legyen a gyerekkori barátom

Mindez nagyon bizarr, de lányok mondják, hogy ilyen esetben a ’megcsalt’ férjnek az a jobb, ha Ő is jelen van, mert akkor nem fáj annyira a feleség ’hűtlensége’.

Kinek mi a véleménye?

- Erről a megállapításról.

- Melyik lenne a kevésbé rossz megoldás?

-Igaz az, hogy ez közelebb hozna bennünket a barátommal?


2009. okt. 1. 12:27
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
56%

Ekkora lúzert, öcsém! :D

Még a csávó farkát is tartsd, miközben dugja a feleséged! Ilyet...

2009. okt. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
73%

Ez szerintem megalázó! Miért hagyod magad?

Én semmiképp nem törődnék bele egy ilyenbe. Inkább kiadnám az útját! Nem mondod komolyan, hogy a barátoddal együtt kúrnád be a feleséged?! Én nem bírnám nézni pl. hogy miközben kúrom, a barátom f*sza van a szájában, eszembe jutna a szép mosolya, közös csókok stb.

Szerintem roncsot csinálsz magadból ha belemész! Legyen már benned tartás!

2009. okt. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
71%

Ezt most nem mondod komolyan? Úgy hagynám ott a feleséget ebben az esetben, ha ilyennel jönne elő, mint a pinty. Megmondanám neki, hogy ha ennyire kell a barátom, akkor nesze, vidd. Nem tudom, hogy vagy képes ezt eltűrni =(


22/F

2009. okt. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
79%
az nem megcsalas ha teis beleegyezel.a helyedbe en meg egy masik csajt vinnek be az agyba.O vajon mit szolna ehez???
2009. okt. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
77%

12:37

Igen! csatlakozom az előttem szólohoz. Vesd fel ezt a lehetőséget mihamarabb!!!

2009. okt. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem ezeket az elveket. 21 éves vagyok, de könyörgöm házasságot kötni, és utána bírnád azt nézni hogy egy gyerekkori barátod kielégíti a feleséged! Ahogy a szemébe néz és remeg, kivan.. Hogy néznél utána rájuk??? Nekem tudathasadásom lenne, az tuti!!
2009. okt. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Az első kedves válaszadó - sajnos megadta az egész fórum alaphangját. Én nem leb... kérek, hanem tanácsot. A két rossz közül. Olyan részlet például nem fér bele a bemutatkozásba, hogy van egy 3 éves gyerekünk, akit a Világ mindent kincséért el nem hagynék. Ha válásra kerülne sor, a magyar bíróság úgyis az anyának ítélné, aki ettől a fura tervétől függetlenül szereti.
2009. okt. 1. 12:45
 8/51 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos mindkét eset a lehető legrosszabb. Én azért megkérdezném tőle hogy ezt hogy gondolja! De a barátodat is hogy ebbe miért megy bele. Legvégső esetben tényleg kérdezz rá hogy mi lenne ha Te is hozhatnál valami lányt esetleg swinger klub. Itt azért kiugrik a majom a zsákból, mert ha nem akar mást csak a barátodat, akkor ez szimplán félrekefélés. Ha meg benne van abban is hogy neked is jó legyen akkor úgy még érhet valamit. Mindenesetre az is fura hogy te csak szemlélő lehetsz...
2009. okt. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
88%

Szívből sajnállak. Tényleg.

Semmi irónia, vagy rossz szándék nem beszél belőlem.

Válaszd inkább a második verziót. Velem sokkal szoftosabb ilyesmi történt, de három napig bőgtem mint valami óriáscsecsemő. Nem kioktatólag, de véleményem szerint nagyon sok kompromisszumot kötöttél a felségeddel. Vigyázz, mert egy olyan érzékeny pontnál tartasz, hogy az egész életed megsiklik, ha nem vigyázol!!

A legjobbakat, kívánom a lehető legjobb végkifejletet, sok sikert, kitartást, józan eszet, felelősségtudatot, meg hogy a feleséged is észbe kapjon egy kicsit! Mindig gondolj arra, hogy a gyerek irányába mit jelent, akár tizenöt évvel később, mert ha egy ilyet megtud, na attól aztán nagy sérülést szerezhet, ami megkeseríti az életét!!

2009. okt. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
69%
A barátod ebbe miért megy bele??? Tényleg barát az ilyen?!
2009. okt. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!