Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lány lánnyal, fiatalabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány lánnyal, fiatalabb idősebbel? Melyik a gyakoribb?

Figyelt kérdés

A kérdés nem párkapcsolatra vonatkozik, kizárólag a szexre.

Gyakran olvasom, hogy lányok, nők alkalmi kapcsolatot keresnek, kipróbálnák milyen egy másik nővel a szex.

Tizen, huszonévesek sokszor írják, hogy időebb, 30-40 éves korú nővel szeretnék. Érdekelne, hogy miért?

Illetve ugyanez visszafelé mennyire gyakori, mármint hogy egy idősebb nő keres fiatalabb partnert?


32N


2017. nov. 5. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem azért, mivel ha csak ki akarják próbálni, így inkább a tapasztaltabb, "biztos kezek" felé hajlanak.

(nekem is az első nyolc évvel több volt) Talán megnyugtatja őket az, hogy a (csúnyán mondva) idősebbek máshogy gondolkodnak, érettebbek, ezáltal jobb lehet az élmény is.


Visszafelé is van tapasztalatom, ha kipróbálásról van szó. :)

Jól esik valakinek az elsőnek lenni, megmutatni neki hogy ez milyen jó is tud lenni. És azért szerintem leginkább fiatalok ezek, mert ilyentájt érik meg bennük annyira a vágy, hogy saját nemmel milyen lehet.

28

2017. nov. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez inkább a huszonévesek között szokott kíváncsiság alapja lenni, mikor én voltam ennyi idős egy velem egykorú lányt sem érdekelt a dolog , talán ez még divat is mostanában.

De van aki 30,40 évesen próbálná ki mert épp ennyi idősen érzi hogy késztetés vette hatalmába,

Nekem is volt egy lány ismerősöm aki annyi idősen érezte hogy kíváncsi lenne rá mint te kérdező és mikor megtette nem bánta meg!

Te túl vagy már az elsőn?


40/F

2017. nov. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekelnek a 30 alattiak.

34/N

2017. nov. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazad van hármas!

Azok még szinte nyafogó kislányok.

30-tól beszélhetünk nőkről méghozzá minden téren érett nőkről.

2017. nov. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!