Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 18 éves fiú vagyok. Ciki hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bence943 kérdése:

18 éves fiú vagyok. Ciki hogy ha szűz vagyok még és nem volt még meg az első csókom se?

Figyelt kérdés
2017. nov. 8. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem. De teljesen normális ha annak érzed. Attól függ, hogy te hogy állsz ehhez. (Amúgy ugyanez a helyzet velem is. Én nem tartom cikinek)
2017. nov. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem ciki. Inkább érdekesnek találom. :)
2017. nov. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23-25 éves korodig nem igazán ciki, de a legtöbb úgy is elveszíti 19-20 fele, felesleges paráznod, bár úgy tűnik, mintha csak azért írtad volna ki, hogy privátokat kapjál...
2017. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
írj privit cuki:*
2017. nov. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Leilus29 ***** válasza:
Nembaj fiam majd valaki berangat a malnasba
2017. nov. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szexualitás terén nincs ciki, max furcsa...

Az, hogy szűz vagy, ritkaság és inkább szerintem érték hogy 18 évesen nem feküdtél össze fűvel-fával csak mert most ez a divat. A csók pedig szintén egy olyan dolog, ami sok ember számára egy érzékibb dolog, amit nem akárkivel akarsz átérezni. Összességében egyiket se cikinek érezd, inkább légy rá büszke, hogy van tartásod - ha normális partnert találsz, szerintem ezt ő is így fogja értékelni! ;)


26F (aki 19 éves koráig őrizte...)

2017. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
19 éves fiú vagyok. És én is szűz vagyok és még nekem sem volt csókban részem. Úgy vagyok a szüzességgel kapcsolatban, hogy én nem sietek el semmit sem. Inkább tartogatom magam annak a lánynak akit majd szeretni fogok. Mert nekem érzelem nélkül nem menne.
2017. nov. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Ha valamelyikőtök pasival vesztené el és belefér egy 27 éves uni/passzív akkor írjatok :)
2017. nov. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!