Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tegyek? Merre mennyek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Merre mennyek? Engem vonzanak a fiatal fiúk és a nők. Mit tegyek? A fiúk jobban tetszenek érzelmileg és testileg is de idősebb pasik nem. Szeretnék családot és gyerekeket. Mit tegyek? 26f

Figyelt kérdés

mi lesz ha elcseszem? És folyamatosan véltakozik mire vágyom. Fiúkkal nagyon vágyom egy lángoló szerelmi kapcsolatra de csak 14-23(24) ig tetszenek. ebben a kor tartományban. Ott is a lányos gyermek arcuak. Nagyon cukik és imádnivalóak. Kis törékenyek.


A lányok is tetszenek, ők normális felnőtt korig, még 40 felett is, viszont a fiúk kb 70%-ban, a lányok 30 %-ban. Nem tudom, ez valamilyen fajta pedofília? Mit lehet tenni? Mit tegyek? Szeretnék családot de 2 dolgot szeretnék egyszerre. De az egyik múlandó a másik nagyon szép dolog. A lányok puncija annyira nem tetszik. Pl a nyalás nem jön be…. De a többi igen!!!


KÉRLEK KÉRLEK CSAK NORMÁLISAK! Ez nekem komoly probléma!



2017. nov. 14. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Frankó életed lesz!
2017. nov. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kovpet ***** válasza:

"mi lesz ha elcseszem?"


Semmi, majd megpróbálod újra.

Szerintem sokat agyalsz. Keress valakit és légy vele. Aztán az idő eldönti, hogy hogyan tovább.


A törvényt persze tartsd be, mert évekig hűsölni nem jó, de nem írtál olyat, ami törvénybe ütközne, tehát ez nem lesz gond elvileg.

2017. nov. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem pl felkeltettd az érdeklődésem, bár már kiestem a korból (26) :D
2017. nov. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A pedofilia 14 év alattiak iránti vonzalom. Amit írsz, nem törvénytelen, ha az a srác beleegyezik. Amúgy én is szeretem az ilyen srácokat.
2017. nov. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy megértelek, hasonló az ízlésünk. :-D
2017. nov. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!