Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Passzív fiúként az előny,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív fiúként az előny, vagy hátrány, hogy alacsony és vékony vagyok?

Figyelt kérdés

164cm és 49 kg vagyok. Még nem voltam fiúval, a méreteim miatt nem lesz zavaró a szex ?

Komoly válaszokat.


2017. nov. 18. 08:48
 1/9 kovpet ***** válasza:
Nálam előny lenne, de minden ember más.
2017. nov. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem! Sokan szeretik a hozzád hasonló adottságokkal rendelkező passzívokat.
2017. nov. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nálam is határozottan előny! Ha gondolod írhatsz! ;) 21f
2017. nov. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Előny, mert bár sokan nem szeretnék elfogadni, de a testi adottságokból is következik a dominancia. Nem véletlenül hogy az aktív férfiak az alacsonyabb, kisebb termetű, kevésbé nagy férfiakat szeretik, a passzívak pedig a tőlük magasabb, nagyobb, erősebb testalkatúakat. (És amúgy ugyanez igaz a heteró kapcsolatokra is.)


Ez főleg a kistermetű aktívoknak (heteró férfiaknak), nagy termetű passzívoknak (heteró nőknek) esik rosszul és beszélnek ezek ellen, hogy "ilyen nem létezik", de ez akkor is egy általános igazság.

2017. nov. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Velem szarul járnál, mert nagyon vastag farkam van, mégha hosszra kb átlagos szinten is van.

De nekem tetszene, bár a szex nem tudom mennyire működne. Egy idő után tuti :) 24/F

2017. nov. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahhh, jol jonnel most ide:)
2017. nov. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Se nem előny, se nem hátrány, ez egy adottság, valakinek bejön, valakinek nem.

Engem aktivként kifejezetten az izgat, ha nálam valamivel nagyobb termetű pasit csinálhatok meg. Nincs könnyű dolgom a 185/100-as arányommal :D

2017. nov. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kis aranyos lehetsz. ;-))))) (Írj nyugodtan!)
2017. dec. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem határozottan előnyös lennél. Megtudlak könnyedén emelni, és ráhúzni a "karóra". Persze kellő előkészület után. :)
2018. jan. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!