Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy múlhat el a bisexualítás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy múlhat el a bisexualítás?

Figyelt kérdés
Mióta maszturbálok 5 évere kezdett el érdekelni a pénisz is elfogadtam magam nem csináltam belőle problémát. Most rá 5 évre már nem akar felállni a péniszre sőt már undorodom tőle, most meg a puncira eszméletlenül fel áll talán ilyen erős orgazmusaim nem is voltak még. Barátnőm még nem volt soha se semmi sexuális kapcsolat/érintés egyik nemmel sem. Most akkor bisex vagyok vagy mégsem?

2017. nov. 27. 03:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne csak a nemi szervekre gondolj, hanem egész emberekre és hogy mit csinálnál velük/csinálnának veled, akkor megtudod.
2017. nov. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A biszexualitás nem múlik el, mint egy nátha, vagy a bárányhimlő. Ha valóban az vagy, akkor lehetségesek különböző időszakok, amikor az egyik, vagy a másik nem érdekel, izgat jobban. De ahogy az előttem szóló is írta, ne csak nemi szervekben gondolkodj, hanem egész emberben. Sokkal tisztább képet kaphatsz magadról a szexuális beállítottságodat illetően.
2017. nov. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én biszex vagyok és én is tapasztaltam olyat, hogy van amikor hónapokig férfiakra élvezkedek, aztán meg nőkre. Ez normális, és nem fog elmúlni, szerintem később újra "váltani" fogsz te is...
2017. nov. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!