Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap kicsit túlzásba vittem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap kicsit túlzásba vittem a masztit, ma viszont fáj a hasam. Mitől múlhat el?

Figyelt kérdés

Tegnap nagyon rámjött hogy szexelnék, de éppen nincs barátom. Elkezdtem masztizni, ujjaztam magam, olyan nedves voltam és be voltam indulva, hogy feldugtam magamnak egy fésű vékonyabb nyelét. Közben meg izgattam a csiklóm. Nagyon jól esett ahogy ki be járt bennem, nagy orgazmusom volt. Mivel már nem vagyok szűz, gondoltam nem lehet ebből baj. Ma viszont fáj a hasam, és puncim is egy kicsit. Van valami amitől elmúlhat? Mert elég kellemetlen így.

Köszönöm aki tud segíteni!


(Priviket automatikusan tiltom, mert nem ilyen célból írtam ki a kérdésem! Nem keresek itt pasit, kár ilyeneket írkálni!)


18L


2016. ápr. 10. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Egy kiadós közösülés segítene rajtad,többszörös orgazmussal
2016. ápr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak valamiféle hámsérülést szereztél, felsértetted a hüvelyfaladat vagy ilyesmi. A hasad nem valószínű, hogy ettől fájhat, hanem pl. az idegességtől, vagy rosszat ettél. Ne aggódj, 2-3 nap és elmúlik teljesen. Semmi esetre se kenj rá kenőcsöket, mint ahogyan nem mosod tusfürdővel sem. Többet ártana, mint használna.
2016. ápr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%

Hmmmm. Én beindultam attol amit irtal. Nyugi van bnőm. De egy erotikus levelezés? Hhhmmm? ;)

Am semmit ne csinalj. El fog múlni. Legjobb ha nem kened semmivel es ma nem masztizol.

25/f

2016. ápr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm kettes válaszoló!!


Tegnap jól esett ez az egész, de mára megbántam. Akkor nem csinálok semmit, nem is masztizok. Remélem holnapra jobb lesz!

2016. ápr. 10. 12:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

ne bánd! :-)


a te érdekedben remélem csak mára hagysz fel vele, s ha már rendben vagy, akkor újra megteszed. esetleg valami tompább végű valamivel. egy rosszabb élmény miatt nem kell felhagyni a masztival, csak érdemes kicsit óvatosabban tenni :-)

2016. ápr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

majd ha pasival is belehuztok a szexbe 3-4-5 menet keményen akkor is ez lesz de legalább tudod hogy nem lesz baj majd elmúlik

remélem jól érezted magad

2016. ápr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi van ha a méhszáj sérült meg?
2016. ápr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi nektek!

Azért bántam meg mert mára fáj. Csak jobb lesz:)

2016. ápr. 10. 13:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Javulni fog relax. A 25 /f vagyok.
2016. ápr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves El_Nino!

Én is megbántam amit tettem. A fésűt egyébként fertőtlenítettem előtte. Mára már nem is érzem.

18 évesen miért baj ha valami masztizik? Nem értelek. Ahogy Te írtad, azért van a hüvely, hogy "szent házasságban gyereket szüljek". Ez odébb van.

Megértem Te nem írsz nyilvánosan, én meg privit nem sajnos.

2016. ápr. 11. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!