Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszek fiuk - hogyan tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spintrin kérdése:

Biszek fiuk - hogyan tudom felhivni magamra a fogyelmet az utcán - jelezni hogy én is nyitott vagyok egy biszexualis elmenyre? Utobbi idoben egyre gyakrabban hordok felete mübör leggingset, izgato ha latnak nenne

Figyelt kérdés
2017. nov. 27. 06:47
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Elsőnek Tanúlj meg Írni ez egy jó kezdet lenne.
2017. nov. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Hát a műbőr leggings az igazán feltűnő, szerintem abból levágja mindenki hogy mi a helyzet, de még az is akinek nem kéne ilyet látnia.


Én apró felvarrókat használok mostmár erre, előtte kitűzőket alkalmaztam.

A biszexualitás színei és mintázata van rajtuk.

Picik, 3x2cm-es kis felvarrók.

Egy mindig van a nadrágomon a comb részén oldalon, és egy mindig van a táskámon.


Visszafogott módszer, de volt már aki megkeresett ezért, és volt hogy kacsintást is kaptam.


Mást nem igazán tudok a szokásos jelzéseken kívül.

2017. nov. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

2. válaszoló!

Leírnád mik a biszexualitás színei?

2017. nov. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

3#

A rózsaszín, lila és kék. Legalábbis tudomásom szerint...

[link]

Így néz ki a felvarróm is.

Vannak még szimbólumok is, pl. két hold vagy háromszög egymásra téve.


Wikipédia.

2017. nov. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Köszi, igen utánanéztem közben.
2017. nov. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
nem igazan kell hirdetned most hogy kiirtad par uzit fogsz kapni.... egyet biztos plane ha jo segged van ;)
2017. nov. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszolat.

Nem tudtam, hogy ez a pink, lila, kék a biszexualitas szimboluma, de ezek a szinek eleve tetszenek.


hmm, szerintem ha biztosra akadok menni akkor mübör leggingshez ilyen szinü madrágszíjat csimáltatok vagy ilyen szinü karkotot veszek fel hozza.


koszi a valaszokat

2017. nov. 28. 10:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Helló!


Jó régen írtál már, de hátha hasznát veszed: ne műbőr leggingset hordj, hanem vegyél, vagy csináltass magadnak 2 leggingsből férfi szabású, alul laza szárú gatyát. A PU bevonatú dolgok sajnos nem tartanak örökké, de én jó párszor ilyet hordtam utcán, az eredeti bőr tisztításilag is hajszás, és megsínyli, ha elázik. Plusz, a csőszabásúbb fazonnal nem vonzod annyira a "pofozkodókat", akiket furcsa módon bizonyos szempontból megértek, mert nagyon sokszor visszaéltek már a másság kirakatba tételével, meg itt van ez a hülye woke mozgalom is... Tűzz ki egy lila szalagot, pl., és rendesen lépdelj, beszélj. És tényleg, írj helyesebben, mert a stílus maga az ember :) .

2022. okt. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!