Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok biszexuális nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok biszexuális nővel félig nyitott kapcsolatban élni?

Figyelt kérdés
Úgy kell elképzelni, hogy én lennék az egyetlen férfi az életében, de kizárólag a szexről szóló alkalmi kapcsolatai is lennének nőkkel. Szerintetek átver? Lehet ebből komoly kapcsolat?
2014. jan. 3. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:
ha te is lefekhetsz nőkkel akkor tisztességes. különben kihasznál.
2014. jan. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jaja, ez oda-vissza dolog.


Ha meg feltétlenül más nőkkel akar lefeküdni, akkor legyen belőle 3-as, Te is lehess ott.


Úgy simán.

2014. jan. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

előző válaszolónak szól, hogy ennek az a kölcsönös megfelelője hogy te is lefekhetsz pasikkal, szóval... :D


figyi, olyan van hogy biszexuális, és a saját neme iránt csak szexuálisan vonzódik, hogy ezt te hogy fogadod el vagy hogy nem, ez csak rajtad áll, esetleg tényleg még a 3-as felállás, esetleg úgy hogy szexen kívül bármit csinálhatsz a másik lánnyal, én ezzel próbálkoznék a helyedbe

2014. jan. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Talán az az ideális
2014. jan. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez nem így működik, akkor biszexet keressen kapcsolatra. heteronak plusz nő a nyitott kapcsolat
2014. jan. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ez nagy hülyeség. Ugyanúgy fennáll a lehetőség,hogy érzelmileg elkezd majd kötődni egy nőhöz,mintha férfivel szexelne melletted. Nem lehet ebből komoly kapcsolat,és téged sem szeret,ha képes mással is lefeküdni. Sőt,még nem is tisztel. Sajnálom,de ez az igazság. :/
2014. jan. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem menne, nemtől függetlenül megcsalás számomra,ntehát vagy mindenkivel nyitott, vagy senkivel..
2014. jan. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én biszex nő vagyok. Nőkkel csak szexelek, soha nem lennék képes beleszeretni nőbe, de komolyan. (Ezt mutatja az is, hogy olyan lánnyal, aki a barátnőm és akit nagyon szeretek, nem tudnék lefeküdni. Általában mindig buliban szedek össze lányt egy éjszakás kalandra, akit utána ki is teszek, és nem is találkozom vele többé).

Szerelem nálam csak férfival működik.

Hetero pasikkal két gondom van:

1) Egy ideig izgalmasnak tartják, hogy nőkhöz is vonzódom, később viszont legtöbbször elkezdi őket zavarni, hogy nem elégszem meg egyedül velük. Ebből egyre több a konfliktus. Utálom, ha teljesen ki akarnak sajátítani.

2) Ilyenkor nyilván úgy fair, ha ő is szexelhet másokkal. Viszont olyankor meg én vagyok féltékeny, ha ő más nőben érzi jól magát. Ha pasival szexelne (tehát biszex lenne), az nem zavarna, sőt. De ha nővel csinálja, akkor ugyanúgy féltékeny vagyok, mint ahogy ő lenne, ha más pasival is csinálnám (amit nem teszek, mert ahogy mondod, férfiként ő az egyetlen az életemben, csak nőkkel szexelek kapcsolaton kívül).

Konklúzió: egy olyan biszex pasira lenne szükségem, aki szintén hajlik nyitott kapcsolatra úgy, hogy én legyek az egyetlen nő az életében, de szabadon szexelhet más pasikkal.

Probléma: ilyennel már találkoztam, csak vele kapcsolatot nem tudtam elképzelni, mert nem voltam szerelmes.

Az elég esélytelen, hogy minden klappoljon.

Úgyhogy már nagyjából fel is adtam, hogy nekem valaha tartós kapcsolatom legyen:)

2014. jún. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!