Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex fiúk között nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex fiúk között nincs barátság extrákkal? Plusz Miskolcon hol lehetne normálisan ismerkedni?

Figyelt kérdés
Én hiába keressem nem megy egyszerüen mindenki csak alkalmizna.. semmi más csak a szex nem értem mire jó ez..de lehet csak Miskolcon van ez..már kezdem elfogadni hogy nekem sosem lesz egy társam pedig egy magas és vékony fiús fiú vagyok szóval nem az hogy csunya lennék de még így sem jön össze..

2017. nov. 28. 19:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Amugy 17éves vagyok.
2017. nov. 28. 19:44
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel. Én találtam. Nagyon jó barátok lettünk , és mindkettőnk bi.
2017. nov. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Várjunk. Azt írod a fő kérdésedben, hogy "barátság extrákkal", utána a részletes kérdésben már társat keresel. A kettő nem ugyanaz.


Ráadásul nem leszel se kevésbé, se jobban biszex attól, ha nem egy másik biszex sráccal kezdesz barátság extrákkal kapcsolatba.

2017. nov. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt egy barátom extrákkal, de ő barát volt, és nem jártunk, vagy éltünk együtt. A barátság, és az együttjárás, együttélés nem azonos. Végül is mit szeretnél?
2017. dec. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dumaljunk privibe
2018. júl. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!