Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy heteró, teljesen normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy heteró, teljesen normális fiúban hogy alakulhat ki az a gyágy, hogy valaki őt dugja meg?

Figyelt kérdés
Már teljesen megbolondult a világ? Ez annnyira undoritó.

2017. nov. 28. 23:30
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Vágy - bocs!

Autokorrekt :(

2017. nov. 28. 23:31
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

Egy teljesen hetero fiúban nem alakul ki ilyen vágy.


Akiben kialakul az biszexuális



Amúgy meg ne mondd semmire, hogy undorító. Én meleg vagyok, a hetero vaginális szex egyenesen taszít, de attól, hogy nekem nem jön be nem mondom rá azt, hogy undorító, mert egyesek számára nem az.

2017. nov. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
33%

Nehezen hiszem el hogy még van olyan F aki úgy gondolkodik mint én!

Sajnos az embereknek már nem elég a sima hetero szex. túl kiváncsiak mert sok helyen írják hogy a "prosztata" izgatásától nagyobb az öröm. Szerintem ez hajtja a legtöbbet.

2017. nov. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én undorodom az ilyen ferfinak nem nevezhető személyektől.
2017. nov. 28. 23:42
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

Én meg tőled undorodom. És?



Semmi közös hozzá, ha két biszex vagy meleg férfi szeretkezik.

És tekintve, hogy téged ez zavar és nem vonz, nem is kell(ene) ilyen tartalmakat nézned.

Ha esetleg bárhol látsz egy meleg párt, ahhoz sincs semmi közöd.

2017. nov. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ja és ne irjatok privátokat, mert nem válaszolok egyikre sem.
2017. nov. 28. 23:49
 7/18 A kérdező kommentje:
A melegekkel semmi bajom, ők csak így tudnak szexelne. Na de egy ferfi aki rendes nemi életet is élhetne egyszerüen.
2017. nov. 28. 23:53
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mit zavar téged más élete? Engem hidegen hagy.
2017. nov. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem ez a mélyről jövő, dühöngő homofóbiát. Engem mindig olyan dolgok zavartak, amik érdekeltek. Például heteró férfiként engem olyan dolgok zavartak, hogy a nők miért így vagy úgy viselkednek. Olyan magasról sz**om le, hogy egy meleg vagy biszex férfi mit csinál, mert nem érdekel.


Ellenben volt nem egy olyan férfiismerősöm, aki tomboló indulatokkal ki nem állhatta a melegeket, és ugye kikről derült ki később, hogy melegek?...

2017. nov. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2017. nov. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!