Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha jobban szeretek szopni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jobban szeretek szopni, mint szopatni, de jobban szeretek dugni, mintha engem dugnak, akkor milyen nehéz partnert találni? (meleg/biszex)

Figyelt kérdés

A saját seggem nekem szexuálisan tabu. Azt sem akarom hogy csak nyalják, vagy ilyesmi. Viszont nagyon szeretnék megdugni egy másik srácot análban. (Akár nyalogatnám is előtte, ha szereti.)

Szopásnál nem nagyon érdekel hogy engem szopjanak. Szeretem, élvezem, de nem nagyon indít be extrém módon hogy egy srác térdel előttem. A fa szt viszont szeretném a számba és kíváncsi lennék milyen ha a számba, arcomra élveznek.


Így képzelek el egy tökéletes szexet férfival, hogy először kicsit engem szopnak (ha nagyon akar a másik), aztán én szopom őt, aztán megdugom. Én fenékbe, vagy óvszerbe vagy a fenékRE élveznék el legszívesebben, a másik pedig a számba vagy arcomra.


25/F


2017. dec. 8. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Fura kombináció.
2017. dec. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem éppen tipikus kombináció. Azért az a jóval gyakoribb, hogy aki dugni szeret, az akkor inkább szopatni szeret jobban, és nem szopni. De azért biztos találsz majd olyat, aki benne lesz ebben így, amit írtál. Csak mondjuk nehezebben fogsz párt találni hozzá valószínűleg.
2017. dec. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi!


Szopatni is szeretek azért. Még senkinek nem toltam el a fejét a farkamtól soha, ha rá akart volna cuppanni. De szopni is szeretek mellette.

2017. dec. 9. 10:56
 4/7 kovpet ***** válasza:
91%
Szerintem nem olyan ritka ez, én is hasonló vagyok.
2017. dec. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, de biztos találsz partnert, nekem úgy nehezebb hogy csak szopni szeretek.
2017. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont ilyen férfit keresek, biszex házas férfi vagyok...
2017. dec. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én meg pont fordítva vágynék rá, de úgy tünik Bács megyében egyedül vagyok ezzel.
2018. szept. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!