Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Haverotoknak szoktátok mutogat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverotoknak szoktátok mutogatni a farkatokat?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de általános és középiskolában a haveri körben mindig volt egy aki exhibicionista. Néha csak úgy elővették a farkukat, pl tesiöltözőben, vagy kiránduláson.

Nektek volt ilyen?



2017. dec. 12. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Nálunk nem voltak ilyen bolondok. Miért mutogassam neki? Egy egészséges heterónak egy férfi akkor lássa a péniszét,ha az a piszoár elött áll. (Szerintem).
2017. dec. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk volt ilyen, de altalaban az csinalta akinek nagy a farka
2017. dec. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Én csak lány barátnak / ismerősnek, ha megkér, akkor bármikor, pasinak sosem, csak átlag szituációban láthatja, de mutogatás és kukkolás nincs.
2017. dec. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Nem, de öltözőben nem szoktam szégyenlősködni

18/F

2017. dec. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Ez jó, most jól megmondtad: exhibicionista.


Vigyázz, mert tele van itt a GYK kérdezz-felelek ilyenekkel, akik azt ecsetelik, hogy mindenkinek a farkát kéne mutogatni az öltözőben, és milyen ütnivaló semmi ember az olyan, aki félrefordulva öltözik át, és türülközőbe csavarva merészel csak elvonulni a zuhanyzóig, vagy ne adj isten sehogyan se... És egy-egy ilyen kérdés alatt kiderül, hogy ők vannak többségben, tehát 20-ból 21-en ott lógatják a 22 centisüket naponta az ország öltözőiben.


Kérdésre válasz: magamtól nem szoktam mutogatni, csak ha direkt kérik, de az nem a heteró haveri körből lesz.

2017. dec. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
kimondottan nem mutogatom de nem is vagyok szégyenlős ha látják
2017. dec. 13. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a fenekemet szoktam ,a farkamra nem vagyok annyira büszke.
2017. dec. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére van ilyen haverom :) én szeretem nézni hogy kinek milyen a farka!
2017. dec. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt szerintem tök jó
2017. dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, sőt általánosban közös maszti is. Poén volt.
2018. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!