Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Legjobb fiú barátom megcsalta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb fiú barátom megcsalta a barátnőjét velem én is fiú vagyok. Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
2éve a legjobb haverom sosem jött szoba nálunk a melegség, volt már hogy elöttem öltözött stb mégsem kivántam meg. Szombaton iszogattunk kettesben szülei nem voltak otthon aztán valahogy ugy alakult hogy lekapott én meg vissza csókoltam nyelves és hosszú csók volt aztán mikor mentem volna haza akkor viszont én kaptam le és az is elég hosszú csók volt erősen magához ölelet jól esett nagyon.(és nem ittunk sokat voltam már részegebb vele már). Most ez nekem teljesen fura helyzet és neki van barátnője 3hónapja nem tudom mit tegyek én nem akarok 3. kerék lenni de viszont most teljesen jozanul tudom hogy ez jól esett és akarom újra. Azota ugyan ugy beszélünk mint a dolog elött de azota nem láttam utolsó hét a suliba nekem is sok a dolgom de szombaton újra talizunk mit tegyek? hogy tisztázzam ezt vele? ezek után mi lesz a barátságunkkal? máshogy fogok rá nézzni...

2017. dec. 21. 15:05
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
50%
Ásd el magad, és növessz gerincet.
2017. dec. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
19%

Most ez mi a szar ?

Én nem értem hogy lehet a legjobb barátodat megcsókolni, ha fiú vagy és ő is az.

Nem tudom felfogni xddd

2017. dec. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
82%

#1


Nem hiszem, hogy a kérdező felelőssége ez.


#2


A kérdező valószínűleg meleg, a legjobb barátja meg gondolom biszexuális.

Egyszerű, nem nehéz a képlet, van ilyen. Főleg biszex kategóriában.



Szerintem ne hozd fel a témát neki.

Ha legközelebb történik hasonló, közvetlenül előtte/utána beszéljetek erről, hogy akkor most mi van köztetek, meg ilyenek.

2017. dec. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
95%
De, az ő felelőssége is, hiszen ő is megcsókolta elköszönéskor, illetve ha ez nem elég ott van a tény, hogy annak ellenére is hagyta, hogy megtörténjen, hogy tudta, hogy a barátja párkapcsolatban van.
2017. dec. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
36%
Egyessel értek egyet.
2017. dec. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
hát beszéljétek meg, hogy mi volt ez az egész.
2017. dec. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Azt irta aludjak nála XD én már félek :D
2017. dec. 21. 16:10
 8/49 anonim ***** válasza:
81%
Akkor aludjál ! Ismered a barátod, csak meg bízol benne, hogy nem csinál olyat, amit nem akarsz ? De szerintem pontosan tudod, hogy most nem csak csókra készül ! De ezt Te sem bánod, mert egyébként nem kérdeznéd. Egyértelműen mondanád neki, hogy NEM ! De szerintem, Te sem bánod.
2017. dec. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
Igen nem bánom de a lábam nem tenném szét. Meg nem akarom azt hogy a barátságunk átváltson egy ilyen tikos valamibe nekem jó volt a barátság is mert olyan jól megértjük egymást de viszont a csók is jól eset töle nem tudom mit tegyek.
2017. dec. 21. 16:44
 10/49 anonim ***** válasza:
100%
Van barátnője. Szóval vagy szakítson vele vagy téged hagyjon békén. Légyszi szegény csajjal is törődjön már valaki ne csak magatokra gondoljatok. Ne bántsátok meg ha nem muszáj, most ő mit tehet az egészről?
2017. dec. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!