Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van olyan férfi/fi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan férfi/fiú, aki tényleg úgy szereti a barátnőjét, hogy semmilyen helyzetben nem csalná meg?

Figyelt kérdés
Mert én nem tudok a férfiak agyába látni, bár erre kíváncsi vagyok és ha van valakinek tapasztalata vagy akármilyen történetetek, segítsetek nekem rájönni erre:D köszi
2010. máj. 10. 22:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
15%
nincs.
2010. máj. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
11%
szerintem sincs
2010. máj. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
van
2010. máj. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

miért ne lenne? az én barátom igen, ilyen :) és boldog vagyok, hogy találhattam egy ilyen férfit :)

a fiatalok nyilván nem, de nekünk nem kaland ez az egész, hanem komoly kapcsolat és tisztában vagyunk vele, hogy egyéjszakás dologtól nem lenne senki sem boldogabb, hogy kockáztatná a BOLDOG párkapcsolatát.Csak egy hülye teszi ezt meg. Ha valaki szeret valakit, akkor csak ő a fontos neki és eleve nem keveredik olyan helyzetbe, ahol lehetőség lenne megcsalni a másikat

2010. máj. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
én nem csalnám meg és sosem csaltam meg ha már az lenne a fejembe h mással legyek akkor először szakítanék így a korrekt nem félre k×rni 21/f
2010. máj. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:26


Honnan tudod. elmenne valahova és megjelenne Voksán Virág, hogy leszopná, nem biztos, hogy ellenállna.

2010. máj. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan van, aki racionálisan bekövetkező helyzetben ellen tud állni és alapvetően nem keresi az ilyen helyzeteket. (Azaz nyilván nem arról van szó h 10 bögyös maca hiányos ruhában fegyverrel kényszeríti :D + mondjuk nem megy el bulizni tök részegen a könnyűvérű 90-60-90 lányok kolibulijába - hülye példa, csak h érthető legyen h értem :)
2010. máj. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

:))

Csak mert én egy éve vagyok együtt a barátommal ő 17, én csak nemsokára töltöm be a 17et, úgyhogy a fiatal korosztályba tartozunk. Már arról áradozik, hogy milyen jó lesz amikor lesz 3 gyerekünk, ő szakács lesz stb stb és azt mondja soha nem csalna meg, mert mindennél jobban szeret, de én ezt egyszerűen nem tudom elhinni, hogy van olyan, aki senkivel, tényleg senkivel nem csalna meg..ez valahogy túl jó vagy nem tudom:D

2010. máj. 10. 22:30
 9/21 anonim válasza:
90%
Én se csalnám meg pedig lett volna lehetőségem. 22 éves vagyok és 4 éve vagyunk együtt de sose éreztem késztetést és mindig ellen tudtam állni.
2010. máj. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Még szép hogy van, csak nem azokkal kell leállni, aki ránézésre nem akar tőled, egy kósza kufírcnál...

20F (én inkább az általad említett kategóriába sorolnám magam, csak még senki se fedezte fel eme rejtett képességem :), na de nem azért, mert hájas szódásszemüveges kocka vagyok, nem tudom miért, de ez van:()

20F

2010. máj. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!