Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek Fullajtár Andrea...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Fullajtár Andrea biszexuális?

Figyelt kérdés
Sok melegekkel kapcsolatos kampányban/eseményben stb. részt vett, saját magát kissé férfiasnak vallja. És nem tudom eldönteni, hogy csak elfogadja és segíteni szeretne a melegeken, vagy, hogy ő maga is az. Szerintetek?

2017. dec. 27. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is védem a melegeket heteroként. Szerintem ez természetes dolog, hogy kiállunk embertársainkért.
2017. dec. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem vagy kibszottul ráér vagy politikusi karrierről ábrándozik.

18/L

2017. dec. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek veled 1.válaszoló, én is így gondolom. De a színésznő, mint írtam, férfiasnak vallja magát. Egy régebbi interjúban még azt is mondta, hogy olyan "mint egy jól megcsinált transzvesztita". Ez csak szerintem fura egy full hetero ember szájából?
2017. dec. 27. 13:18
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mivel én nem ismerem a művésznőt. Vagy nagyon toleráns, vagy valóban nem hetero. Egyébként minden tiszteletem az övé, hogy ezeket a dolgokat felvállalja egy kicsit sem toleráns országban.
2017. dec. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy az , van önkritikája . Ismerek pár irányító nőt laposak vagy dagadtak és rekedt vagy mély a hangjuk .Kellemes klassz nők között is van sok homo .
2017. dec. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az Aranyéletben is jól játszotta a szerepét.


#2-es, lehet ott tetszett meg neki a politikus szerep? :D

2017. dec. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én sem ismerem igazából, csak egy interjút olvastam vele, ahol azt mondta, hogy már első osztályos korában is megvédte az egyik osztálytársát, és felnőttként is rosszul viseli, ha bárkit is bántanak, szóval tényleg minden tisztelet neki. :D

Nekem is van olyan hetero barátnőm egyébként, aki szintén kiáll az lmbt közösségért, szóval ez igazából nem jelent semmit. :)

2017. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én ismerem személyesen is. Igazából végtelenül toleráns, jó lelkű nő. Nem hiszem, hogy biszex, de ha az is, nem baj az. Közvetlen és őszinte volt minden interjúban, amit vele készítettem.
2017. dec. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#7-es nem volt férfias vagy ilyesmi?? (Jó, ez hülyén hangzott, de ilyen szemmel nézve, visszagondolva nem volt semmi arra utaló jel, hogy biszex?)

Az interjúkat elküldenéd, belinkelnéd kérlek?:)

2018. jan. 1. 13:47
 10/11 anonim ***** válasza:
[link] persze, itt van az, ahol mondta, amit fentebb írtam is. :)
2018. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!