Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Többféle "melegség/biszexség"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többféle "melegség/biszexség" van?

Figyelt kérdés

Hülyén hangzik a kérdés, de azt szűrtem le a gyk-s kommentekből, hogy van olyan, aki csak a férfi nemiszervre gerjed, nem pedig a testére.


Én a testet és a nemi szervet együtt nézem, nem tudnám elválasztani a kettőt.


MÁSIK KÉRDÉSEM: az olyan, aki csak a nemiszervre indul be, az olyanok szeretik a transzikat is szexuálisan?



2017. dec. 19. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Heteróból és melegből csak egy fajta van. Aki undorodik a saját/ellenkező nemmel való szextől és oda van az ellenkező/saját nemmel való szexért.


Biszexuálisból pedig ezer fajta van, igen. Én pl olyan biszexuális férfi vagyok, aki nem tud szerelmes lenni férfiba, nem akarja hogy a seggét megdugják, nem akar kapcsolatot férfival soha, viszont szeret szopni és szopatni, más férfiak seggét megdugni, szenvedélyesen szeretkezni férfival is, valamint nőkbe tud szerelmes lenni csak és nővel akar majd egyszer családot és közösen csinált gyerekeket.


És én csak egy vagyok a sokból. Biszexuálisból aztán milliónyi fajta van.

2017. dec. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Most elgondolkodtattál, hogyha melegségből csak egy fajta lehet, és azt írtad, hogy te nem szereted, hogy dugják a segged...

vannak olyan melegek is, akik szintén nem akarják ezt, ők az aktívok, és vannak a passzívok is. Szóval akkor ilyen alapon melegségből is több van, nem? (legalább aktív/passzív/uni)

2017. dec. 19. 18:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy aktív, passzív vagy uni, ezek inkább preferációk, semmint fajták. Szerintem legalábbis.
2017. dec. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

2-es, a 3-as jól írja.


Most a lényeg az, hogy melyik nemtől mit akarsz, mennyire akarsz dolgokat. Aki meleg férfi az akár passzív, akár aktív, csak férfiakkal akar dugni. Aki heteró, az meg csak nőkkel.


Most lehetnék olyan biszex férfi is, aki szereti a saját seggét dugatni, miközben a nőket meg szereti dugni a farkával. Egy heteró férfi az nőtől akar szerelmet, kapcsolatot, szexet, családot. Férfitól nem! Egy meleg férfi az férfitől akar szerelmet, kapcsolatot, szexet. Nőtől nem!

A biszexek között viszont rengeteg kategória van, hogy az egyik nemmel mit tud elképzelni, a másikkal meg mit nem.

2017. dec. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt úgy írom, hogy bi vagyok:

Szerintem a melegeken belül is vannak típusok.

Úgy tudom, hogy annak idején Freud is leírt jó pár típust, de bezúzatták a művét, pedig olvasva....van benne igazság.

Nekem az egyik kollégám tipikus test$pítő meleg, ami sokszor a filmekben is megjelenik.

2017. dec. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

5:


Most csak olyan típusokról beszéltünk, hogy ki mennyire vonzódik a két nemhez. Aki meleg férfi, az nem vonzódik nőkhöz semennyire. Ha igen, akkor nem meleg.

2017. dec. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem olyan nincs, hogy valaki biszex letere nem tud az egyikbe szerelmes lenni, csak a masikba... persze, hogy nem, mint ahogy az egyes is irta, ha fel oras numerakra jon ossze a masik pasival es eselyt sem ad maguknak. A szerelem egy eros lelki kotelek, ami akkor alakul ki ha sokat vagy vkivel es elmelyul a kapcsolat. Ehhez teret es idot kell biztositani, kolcsonosen egymasra. De a biszex ferfiak csak egy szex erejeig jonnek ossze. Igy nem is lehet szerelembe esni. Azt akarni is kell, ok nem akarnak ferfiba szerelmesek lenni. Van kulonbseg.
2017. dec. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

Ahány ember, annyiféle szexualitás.

Miért kell ezt túlragozni és bekategorizálni?

2017. dec. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!