Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi aktív és passzív fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi aktív és passzív fiúk elmesélitek az első anális élményeteket?

Figyelt kérdés
Hogy történt? Készültetek-e rá? Vagy teljesen spontán, véletlenül történt?

2017. dec. 28. 21:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Bekerültem a kaptárba. A cellagóré megkérdi Köcsögöm leszel, vagy csicskám? Na melyiket választod? És én senki csicskája nem leszek.
2017. dec. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Aktívként jó volt. A partner felkészülten érkezett, nem volt problémánk a behatolással. Szűkebb mint a punci. :) Először hamar elmentem. 22F
2017. dec. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Uni vagyok, és egy kölcsönös szopásnak indult. Bennem mocorgott, hogy milyen lehet, ha megdug valaki, és ez a vágy legyőzte a sz*phatnékot. Lucskosra cumiztam a srác farkát, és mondtam neki, hogy dugjon meg. Megtette, majd abba is belement, hogy én is megdugjam. Élveztem mindkét szerepet, és azóta is a kellemes emlékeim közé tartzik az, az éjszaka.
2017. dec. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
Véletlenül nyitva maradt a bejárati ajtónk,én meg egyedül voltam otthon és ezt kihasználva,jó hangosan hallgattam a magnót,közben anyám fehérneműjében simiztem magam a tükör előtt.Egyszer csak azt vettem észre,hogy a szomszéd ott áll az ajtóban és guvadt szemekkel bámul és húzkodja farkát.Azt sem tudtam,mit kezdjek hirtelen a zavaromban,de azt mondta,ha "kedves" leszek vele,akkor köztünk marad.Hát én kedves voltam vele,aztán legközelebb már nála,és olykor a barátaival is.Életem legjobb időszaka volt...
2017. dec. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Még enm volt.
2018. febr. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Hát elég rossz volt. Azóta sem futottam neki még1x.

Én voltam passzív szerepben és habár jó lett volna kipróbálni mindkét oldalt, de a srác csak dugni akart és ráadásul kicsit volt a kuki. Kb. nem éreztem szinte semmit, szóval a végén direkt szorítottam, hogy legalább egyikünknek jó legyen. Ezen kívül szinte végig csak én lovagoltam. A farkamhoz hozzá sem ért (pedig határozottan szép farkam van és jóval nagyobb is volt, mint az övé).

Nekem csalódás volt ez az egész élmény. Pont ezért akartam kipróbálni fiúval, hogy végre ne legyen olyan passzív a másik fél, hanem vegye át kicsit az irányítást. Hát nem jött össze.

2018. ápr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ismerôssel vagy ismeretlennel próbáltad ki ?
2018. ápr. 24. 10:49
 8/16 anonim ***** válasza:
Ismeretlennel.
2018. ápr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Idôsebb vagy fiatalabb volt mint te?
2018. ápr. 24. 11:02
 10/16 anonim ***** válasza:
Kb. velem egykorú.
2018. ápr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!