Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, mennyire különbözik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire különbözik az az érzés, ha egy másik lány elégít ki titeket orálisan attól, ha egy fiú csinálná? Hogyan tudnátok megfogalmazni?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok,ha gondoljátok:]

2018. jan. 4. 08:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%

Eny Nő tudja Mi és hogyan jó.

A Pasi megcsak próbálkozik és vagy sikerűl vagy nem

23

2018. jan. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Egy *
2018. jan. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14%

Fiúként válaszolok: a különbség annyi, hogy a lányokat szereti, a fiúk taszítják.

Emellett még az is igaz, hogy egy másik lány pontosan tudja, hol és hogyan jó, nem kell sokat tanítani.

Ez utóbbi azonban gyönge érv, mert egy kis ésszel könnyen meg lehet tanulni. Én nagyon büszke vagyok arra, hogy a nőm azt szokta mondani, hogy amikor kinyalom jobb, mintha magának csinálja.

2018. jan. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nő és nő között is rengeteg különbség van. Ezt maguk a nők is ugyanúgy elismerik. Nem minden nőt lehet ugyanúgy kielégíteni nőként és férfiként sem. A tapasztalat szerintem többet számít, mint az illető neme. Férfiként oké nekem nincs olyanom, mégis mivel láttam már több mint 30 félét, nagy eséllyel tudom mikor hova kell nyúlni és a visszajelzéseket is tudom mire vélni. Nem mondanám "próbálkozásnak".
2018. jan. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Hagyjuk már azt,hogy egy nő ismeri a saját testét ,meg tudja ,hogy mi jó egy nőnek...bárcsak így lenne.
2018. jan. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi

Volt pasi aki szuper volt benne es volt no is aki jol csinalta

De volt olyan pasi is aki rosszul es bizony noben is elofordul h nem tudja


Szerintem ez mindig az adott embertol fugg es nem attol h no vagy ferfi az illeto

2018. jan. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Kerdezo a kerdesedre a valasz :

Pontos szamot nem tudok irni de nobol volt olyan 10, pasibol talan 20 .?.

2018. jan. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lányokkal jobb volt eddig, jobban is csinálták meg szívesebben is. Nem kell lepontozni, nem akarok megsérteni senkit , nem is általánosítottam csak leírtam amit tapasztaltam.
2018. jan. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is lánnyal volt jobb, sokkal érzékibb volt a lány, mint előtte a pasik. Én sem akarok sértődéseket meg ilyenek, szerény véleményem.


24L

2018. jan. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát na ez az, egy nő még a saját testét sem ismeri x'D
2018. ápr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!