Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk mit csináltok olyankor,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit csináltok olyankor, mikor barátnőtök van de megtetszik egy másik fiú?

Figyelt kérdés
Megcsalnátok a barátnőtöket ha nem derülne ki?
2018. jan. 7. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem. Lelkiismeretes ember vagyok, sosem csalnám meg a barátnőm egy másik fiúval.



Fiú/bi.

2018. jan. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Tudod, akinek az érzelmi intelligenciája több, mint egy mezei nyúlé, az azért kicsit többre tartja a szerelmét, mint azt, hogy negyed órán át egy péniszen pörögjön.

2018. jan. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat😊
2018. jan. 7. 18:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csalnám meg viszont engedélyt kérnék. Ha nem engedi nem erőltetem az biztos
2018. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit! A biszexualitás nem egyenlő a hűtlenséggel!
2018. jan. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan helytelenül automatikus felhatalmazásnak érzik sajnos, hogy mivel azonos nem, ezért velük szabad megcsalni a társat, mert az már nem minősül "olyan" jellegű megcsalásnak... Én olyan bi vagyok, aki azonos neművel szeretne szerelmi kapcsolatot, soha nem csalnám meg sem azonos, sem ellentétes neművel. Ha igen, akkor az már nem lenne igazi szerelem.
2018. jan. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Bele kell gondolni, ha a barátnőd lefeküdne egy másik csajjal az megcsalás? nekem csak ha pasival feküdne le lenne az, épp ezért úgy gondolom, ha én ősszefeküdnék egy sráccal, az sem számít megcsalásnak
2018. jan. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyen helyzetem...
2018. febr. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mennyi hűséges srác van! Nagy pacsi nektek! 😉
2022. jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!