Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Régebben nehezen vallottam be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben nehezen vallottam be magamnak, hogy biszex vagyok, de ma már nem is lennék más? 24/f

Figyelt kérdés

Szóval, az a helyzet, hogy kamaszkorom óta érdekelnek a srácok is, mindig kíváncsi voltam, hogy kinek mekkora, szőrös-e vagy sem, milyen gyakran recskázik stb, de ezt hosszú évekig elástam magamban és nem akartam ezekkel a gondolatokkal foglalkozni.

Aztán 1-1,5 éve végre bevallottam magamnak, hogy biszexuális vagyok. Annyi változás történt, hogy a szexualitásomban sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok, nem feszülök rá dolgokra, egyszerűen elfogadtam magam olyannak amilyennek születtem. Nem akartam biszex lenni, viszont zöldszemű sem, de hát ha ezt adta a gép akkor nincs mit tenni. Nincs tagadás csak megélés.

A családomnak és barátaimnak nem áll szándékomban elmondani, mert ma biszexnek lenni vagy melegnek olyan mintha a vasárnapi szentmisén felrobbantanám a templomot, de úgy vagyok ezzel, hogy ez valójában az én magányügyem. Elvégre, honnan tudjam, hogy pl az apámnak fiatalkorában milyen kalandjai voltak, vagy a tesómnak milyen perverziói vannak. Nem tudhatom, de nem is kell, ez rájuk tartozik, nem rám.

Van olyan köztetek aki biszex és eleinte ódzkodott ellene, ma pedig megkedvelte, hogy ilyen?

24/f



2018. jan. 10. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nekem volt egy haverom, aki 17 évesen lett biszex, soha nem mondta el, hogy hogyan lett az, vagy mi végett, én pedig nem fagadttam róla, a volt osztálytársaink mindannyian tudják ezt róla, a volt tanárok is, a családja is, de mindenki lenézi ez miatt, kivéve a lány ismerőseit, a családja is csak azért foglalkozik vele, mert ő az egyetlen, aki képes pénzt keresni a családon belül, de amúgy meg le se s*****k. Ő elfogadta így magát, próbál boldogulni az életben.
2018. jan. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A szülőnek mekkora kudarc ezt így kezelni. Ahelyett, hogy örülne, hogy a fiuk rendezte magában a dolgokat. Remélem egyszer lelép tőlük a srác.
2018. jan. 10. 17:12
 3/6 CFB ***** válasza:
100%
#1 Nincs olyan, hogy valaki x évesen szexualitást vált. Ő az volt korábban is
2018. jan. 11. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
A szexuális orientáció nem változik! 5 évesen is már imádtam a szomszéd bácsi ölében fészkalódni,mert éreztem valahol,hogy kiváltok belőle valamit,14 évesen nappal csajoztam este a suli fotó laborjában baromi jól esett,hogy a két évvel idősebb srác megdugott!
2018. jan. 11. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"5 évesen is már imádtam a szomszéd bácsi ölében fészkalódni,mert éreztem valahol,hogy kiváltok belőle valamit" - OMG :O :O
2018. jan. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első egymásnak kiveréstől a megvilágosodásig nekem kellett 11-12 év, amilor egy orál után be mertem vallani magamnak, hogy biszex vagyok. Azóta volt 8 férfi partnerem, és nem bánom, hogy megismertem őket.
2018. jan. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!