Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem kívánom úgy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánom úgy a szexet mint régebben? Nők tapasztalatait várom elsősorban! Más is volt ilyen helyzetben? 23N

Figyelt kérdés

Szeptember óta dolgozok, és folyamatosan fáradt vagyok, ha hazaérek akkor alig várom hogy aludhassak, de emellett még tanulnom is kell. Állandóan stresszes vagyok és álmos. A szex szinte eszembe sem jut, sosem kívánom. Fogamzásgátlót is szedek. Lehetséges hogy ezek miatt nem kívánom a szexet?

Míg nem dolgoztam, szinte naponta csináltuk a barátommal. Állandóan be voltam indulva, nagyon jó vele a szex. Nem vele van a probléma. Tudom hogy ő napi többször is igényelné, ahogyan néhány hónapja én is, és nagyon bánt hogy így megváltoztak a dolgok. Tegnap este próbáltam masztizni, de az sem ment mert nem kívánok semmi ilyet. :(

Hogy legyen olyan ezen a téren minden mint nyáron? Nők! Valakinek hasonló tapasztalat és megoldás??


(Van barátom, akit szeretek és nem akarom lecserélni, nem válaszolok férfiaknak priviben szólok előre!)


2017. okt. 8. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:

a fogamzásgátló csökkenti a vágyat ez köztudott.


Viszont én is ugyan így vagyok mint te kérdező. csak én férfiú változatban 24 évesen.

Annyira lefáraszt a fősuli szellemileg + diákmunka hogy max hétvégente szokott lenni.


Ez van, sok mindent nem tudsz tenni.

2017. okt. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnálom hogy te is így vagy.

Tudom hogy nem nagyon van megoldás csak nagyon zavar ez az egész.

2017. okt. 8. 16:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezdesz megkomolyodni.
2017. okt. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

"Van barátom, akit szeretek és nem akarom lecserélni, nem válaszolok férfiaknak priviben szólok előre!"


Miért nem kéred meg hogy támogasson lelkileg?

2017. okt. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Támogat mindenben.Köszi a bölcs hozzászólásod!
2017. okt. 12. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!