Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti mit tennétek ha neten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha neten megismerkedtem egy sráccal, és mikor képet küldött kiderült, hogy ismerem és a faluban lakik ahol én, sőt naponta találkozok vele de ő nem tudja én ki vagyok?

Figyelt kérdés

#biszex homosex
2018. jan. 13. 11:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez nem hátrány, sőt előny, mert legalább ismeritek egymást, és közel van. Amúgy neked bejön az illető?
2018. jan. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanazt, amit máskor. Ha tetszik, folytasd az ismerkedést, ha nem tetszik, hagyd abba!
2018. jan. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

Hát ez attól függ, te mit akarsz most?

Mármint, a kérdésre válaszolva, biztos meglepődnék de semmiféleképpen nem élnék vissza a helyzettel.

Vagy mire gondolsz?

2018. jan. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Mázlista :D

Beszélgess vele. Ha kiderül, hogy senki nem tudja róla, hogy bi és szeretné, ha így maradna, nyugodtan elmondhatod ki vagy, ő sem fogja elárulni. Lesz egy jó haverod, akivel összejárhatsz.

Ha mindenki tudja róla, hogy bi, de nem zavarja, viszont téged igen, akkor vigyáznék, mert lehet elmondaná másnak is.

2018. jan. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Bejön neked a srác?
2018. jan. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Legjobb, legalább közel van ha kell ;)
2018. jan. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jó pasi, nem tudja senki róla hogy biszex. Csak kicsit feszélyez, de én is arra gondoltam hogy barmikor kéznél van.Köszi a választ mindenkinek.
2018. jan. 13. 12:25
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen szerencsék, csak a mesében léteztek eddig.. ;)
2018. jan. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező!

Meg írod majd a folytatást? :)

2018. jan. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
Ugyan így vagyok. Csak az én ismerősöm a másik faluban lakik. Kiderült hogy egy helyen dolgoztunk. Bővebben privátban ha szeretnéd.
2018. jan. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!