Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár hónapja megismerkedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónapja megismerkedtem egy velem egykorú férfival (33 éves) Szerelmesek lettünk, ám zavar, hogy van neki egy barátnője (barátilag) akivel naponta találkoznak, beszélnek. Létezhet, hogy azóta elválaszthatatlan barátok lettek?

Figyelt kérdés
A párom barát-barátnője 39 éves,férjezett két gyerekkel.Párommal három éve ismerkedtek meg kutyasétáltatás közben. Kételkedem mert,kiderült, hogy a páromnak amióta megismerte ezt a nőt,nem volt igazi kapcsolata,egészen addig míg velem megismerkedett.A nő velem is szeretne barátságban lenni,közös ebédre hív,csaladjával együtt szervez nekünk programokat,minden megtesz,hogy barátkozzam vele.Szinte beteges.Minden lépésünket figyelemmel kíséri,telefonálgat,csak barátilag persze naponta.Hallottam olyat is,hogy az emberek beszélték,hogy viszonyuk volt,persze ezen ők csak mosolyognak,tagadják.Ez épp elég fejtörést okoz,hiába érzem, hogy szeret a párom.Mindennek a csúcsa az,hogy a párom reggelizés közben természetes hangon bejelentette,hogy szeptemberben, ketten elutaznak egy hétre,egy táborba ahol önkéntes munkát vállalnak.Szerintem egy normális kapcsolatban a engem mint barátnőt is megkellene kérdezni mi erről a véleményem?Mikor ezt megtudtam kiborultam.Erre természetesen közölte velem a párom,hogy tavaly is voltak és a nő férjét sem zavarta,értsem meg ők csak barátok.Félrevezetnek?Mit tegyek?
2009. júl. 8. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ez egy elég nehéz ügy. Az első (női)megérzésem azt mondta, hogy van köztük valami, de persze ki tudja, lehet, hogy tényleg csak barátok... bár nekem kicsit sok a gyanús körülmény. Arról az utazásról pedig tényleg illett volna megkérdeznie téged. Hát... nem tudom mennyire őszinte veled a párod, de légy óvatos!
2009. júl. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Juj! Nekem is van egy ilyen baratom :) Lehet, hogy a baratnoje is gondolkodik rolam? Nekem van parom es 12 eves lanyom is, de viszont 20-on eve ismerjuk egymast a sraccal.

Soha semmi nem volt kozottunk, pedig lehetett volna, de ugy gondoltuk, hogy a baratsagunk fontosabb a szexnel. Rolunk is pletyoztak az emberek, sot az anyukaja meg van gyozodve, hogy volt kozunk egymashoz :))

Szoval van ilyen baratsag is!

De azert legy resen! :)

32/N

2009. júl. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A párod és az a nő nem valami szekta tagok? A nőnek a férje tuti, hogy valami papucs lehet és ,hogy őt sem zavarja , hogy elmegy a felesége kit érdekel? Hát ha bevállalós vagy fogadd el a nő meghívását és egy baráti vacsora vagy ebéd mellett beszélgess el velük. Kérdezd ki a férjét arról ami érdekel téged. Aztán kérdezd őket arról milyen volt amikor ők (a nő és a férje) találkoztak és milyen volt amikor a gyerekeket várták..... Beszéltesd őket. Figyeld meg hogyan reagálnak amikor fölteszed ezeket a személyes kérdéseket és , hogy a párod hogyan néz. És beszélj arról ti milyen boldogok vagytok. Mosolyogj aztán többet ne járjál össze velük mert én mondom ez nem normális.
2009. júl. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Az előző vagyok. És miért telefonál naponta? Miről tudnak beszélni?

Figyelj oda, mert az egész lehet, hogy egy színjáték. Ezt úgyértem ,hogy a párodnak csak azért kellett barátnő, hogy a férjes asszonyt ne szólják meg, mert facér barátja van aki biztos a szeretője.

2009. júl. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat, de tényleg!

Az előző tőrténetem folytatása következő:a "táborról" folytatott beszélgetést követő délután én hazautaztam.Másnap nem hívott.Ami eddig soha nem történt.Harmadnap felhívott,fellengzős,,sértődött, hangon,én akkor is elmondtam a véleményemet a kettőjük kapcsolatáról.Egész héten alig beszéltünk,ő alkoholba folytotta "bánatát" mint hallottam.Közben felhívott egy barátnőm és felhívta figyelmemet, hogy a drágaságom egy társkereső oldalon, fényképpel "hirdetve" magát társat keres.Regisztrációjának időpontja,a táborról szóló személyes beszélgetésünket követő délután történt.Felhívtam megkérdeztem miért tette ezt, erre ő: csak úgy,ismerkedem. Teljesen magam alatt voltam.Aztán eltelt egy hét,törölte magát,azt mondta dühös volt rám.Ilyet tesz egy ember aki előtte két héttel, közös jövönket, költözést, családalapítást tervezgette?Azóta újra eltöltöttünk egy közös hétvégét, de a feszültség ott volt közöttünk.Talán megakart leckéztetni milyen jogon szólók bele a kettőjük kapcsoltába,vagy az önérzetét megsértettem?Vagy én lennék az alibi?Ha sokat dumál a csaj, majd keres olyat akinek mindenhogy megfelel?Vagy csak dühös volt?Vagy csak egyszerűen jellemtelen?

2009. júl. 16. 18:29
 6/6 anonim ***** válasza:

01.14. 01.34-es vagyok. Figyelj, szerintem ha szereted a párod akkor ezen ne vitatkozz , hogy a társkeresőre föltette magát. Gondolom ivott meg el volt keseredve aztán magányában nem gondolta végig mit csinál.

Az is biztos, hogy egy ennyi idős férfi már nehezen változtat a szokásain bármi is legyen az. Szóval, ha elfogadod ezeket és tényleg szereted akkor legyél türelmes és menjél vendégségbe a nőhöz ahogy már leírtam. Sok minden kiderülhet.

2009. júl. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!